Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tűnik öregebbnek az...

Miért tűnik öregebbnek az arcom már néhány alkalom szolitól is?

Figyelt kérdés
voltam 2 szer, de erősödött egy ránc a homlokomon,a napfénytől pedig nem szokott. Mért van ez? Pár percre mentem csak.
2010. okt. 10. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
azért mert köztudott h a szolárium öregiti a bört. te böröd kényesebb erre gondolom ezért látszik meg rajtad ilyen hamar
2010. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jobban kiszáradt a bőröd, mert ugye ez mégiscsak egy mesterséges uv fény. Amúgy hosszú távon látszik igazán az öregítő hatás, nem egy alkalom után. Ez még vissafordítható, ha sok vizet iszol és külsőleg is hidratálod, de ezek szerint a szoli nem neked való.
2010. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát,lehet.

Egy héten kétszer mentem 6 percekre,( két hétig)turbo szoliba,igaz,hamar barna lettem,de ez a ránc ami még fehéren nem is látszik,rögtön kijött a két szemöldököm közt. :S és nagyon öregit...

asszem hagyom inkább a szolit

de akkor a Naptól hogyhogy nem jön ki? Pedig nyaranként szoktam mértékkel napozni. Furcsa...

27 éves lány vagyok

2010. okt. 10. 20:58
 4/5 A kérdező kommentje:
jó,azt hozzáteszem hogy kb.6 éve voltam először. De évente max. 8-szor megyek el,szóval tényleg nagyon ritkán,nem is értem...
2010. okt. 10. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam ez pont fordítva van. :) Nekem a szolitól olyan sima lesz az arcbőröm :) Ha ennyire érzékeny a bőröd a szolira inkább hagyd abba. Várd meg a nyarat és a természetes napfénytől légy csokilány :)
2010. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!