Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoliban 1 alkalom után már...

Szoliban 1 alkalom után már le lehet barnulni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Függ az időtartamtól, a fajtától és Tőled. :) Valaki már az első alkalommal barnul, de van aki még többedszerre sem. Szóval végülis igen, le lehet:D


Én pl az első alkalom után már barnultam, viszont nem volt tartós. (egyébként nem voltam többször, nem járok:) )

2011. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rajtam is látszódott egyből a különbség, de én amúgy is hamar barnulok.
2011. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én aquapark miatt akarok elmenni 1x... 1 hogy hogy ne nézzek így ki, hogy van ahol barna vagyok máshol nem ... 2 hogy ne az egész napos aquapark legyen az 1. ilyen nagymértékű Uv dózis... ( tudom 1 nap alatt nem fogja megszokni a bőröm...)


én amúgy nem vagyok hófehér típus... erőteljesen barna sem... hány percre kéne mennem szerintetek?


"miért nem napozol nyár van ...?!stbstb"

ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi köszi :)

2011. júl. 10. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugy volt h olyan 2 naponta elmentem 12 percre feküdtem be. 4 alkalommal voltam mire meglátszott h na barnább vagyok nem ilyen albínó.
2011. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 6-7 percet voltam, de előttem volt épp csőcsere... engem az is megfogott!
2011. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!