Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szaj körüli függöleges rancok...

Szaj körüli függöleges rancok eltüntetese, enyhitese? Szaj csücsketöl lefele az allig.

Figyelt kérdés
Tudom, vegleg nem lehet. 60+ vagyok, es azert zavar, mert egyebkent teljesen fiatalos es modern a megjelenesem, eletvitelem, de ezek a rancok! Mar ott vannak, most elkezdtem arcyogazni, hogy az segit-e? Mit lehet ellene tenni? Botoxot nem akarok, mert nem akarok merev arcot. Hyarulon savas feltöltes? Ha valaki csinalt mar valamilyen ranctalanitast, szivesen meghallgatnam a velemenyet.

#ránc #arc ranctalanitas #szalhuzas, botox, hyarulon feltöltes
2023. máj. 16. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kozmetikai kezelés is tud nagyon hatékony lenni ha jó termékekkel dolgozik a kozmetikus. Érdemes egyet felkeresni, viszont hialuronsavas töltésre kizárólag ORVOST kell felkeresni, mert csak ő végezhet törvényesen ilyen beavatkozást.
2023. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Állj le a szájbiggyesztéssel, első sorban.

60+ évesen eleve lecsúszik az arc, ha még oda betöltetsz, akkor még nagyobb/nehezebb lesz az a rész ott, inkább akkor legyen ott ránc, szerintem.

Masszírozgasd rendszeresen azt az izmot, ami a szájbiggyesztéstől ott be van feszülve, de igazából egy jól irányzott botox csodákra képes. Most pont a Kate Middletone-on láttam, hogy neki is ilyen lefelé lógó szájcsücske volt, most legutóbb már egyáltalán nem láttam neki a koronázáson, tök szépen megcsináltatta.

Nálunk is a családban, nőkre jellemző ez a biggyesztés, én még 30 évesen próbálok nem biggyeszteni annyit, hogy meglőzzem, de előbb utóbb ebből botox lesz :D

2023. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szajbiggyesztes- ilyet en nem szoktam csinalni. Magatol all ugy a szam ahogy all, ez genetika. Az arc öregedese kb. 20-25 eves kortol elkezdödik, az elejen meg nem lehet latni, de ugy kb. 40 eves kortol mar igen- mint Kate Middletonnal is latni lehet. Nalam szerencsere ez 45. evtöl kezdödött. Eleinte csak alig lathato modon, de most mar igen, jocskan lehet ezt a rancot latni. Az arcmasszazs jo, valoban, de meg nem latom az eredmenyet, a rancokat pedig szerintem is csak a botox, vagy mütet enyhitheti. De mi van a lezer kezelessel? Eredmenyes lehet az is, vagy csak üzleti fogas a kozmetikusok reszeröl?
2023. máj. 17. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, a lézer nem erre való
2023. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy a CO2-Lezert hasznaljak arcbör feszesitesere, rancok ellen is.
2023. máj. 18. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!