Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2023-ban ciki az ombre haj?

2023-ban ciki az ombre haj?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnek szőke hajat egyszer volt , de sárga lett azért nem merem az egészet be festeni az ombre vagy a balayage ami tetszik de az utóbbit csak fodrász tudná

2023. máj. 16. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma már kb semmilyen haj nem ciki.
2023. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

inkább az egész legyen szőke


palette festéket használj, és vegyél tonert, akkor nem lesz sárga

2023. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan haj vagy ruhadarab, ami ciki lenne. Ez hatalmas szabadság az elmúlt évtizedek stílusfasizmusához képest. Élj vele, használd ki!
2023. máj. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az ombre mindig is gáz volt, akkor is ha "jól van megcsinálva". Úgy néz ki, mint egy lenőtt haj.Tűrhetően max akkor néz ki, ha kifogástalanul tökéletes és gyönyörű a teljes hajhossz, 0 töredezéssel.

Egy seprűs végű, fakó ombre hajnál gusztustalanabb, igénytelenebb a világon nem létezik, pláne, ha szőke a vége.Akkor simán csak egy igénytelen, töredezett, lenőtt haj benyomását kelti.

Akinek meg tényleg olyan tökéletes a haja, azon csak ront az ombre.

Akkor már inkabb balayage, azt lehet szép, természetes hatásúra festeni.

Amúgy ha nem értesz hozzá, az ombre is sárga és gusztustalan lesz, még gázabb, mintha az egész hajad sárga lenne.

Menj el fodrászhoz.

2023. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
4: na a balayage az, amire ha ránézek férfiként, a hányinger jön rám még a legjobb csajtól is. Az ombre sokkal jobb, és férfi szemmel szexi, ha kócos és töredezett.
2023. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

#5 Kételkedem benne, hogy egyáltalán érted miről van szó.


Nem hiszem, hogy egy profi balayage festét undorítónak találsz, mivel az pont úgy néz ki, mint egy természetes hajszín.Mivel hogy az embereknek alapból nem egységes színű a haja.Ezek szerint te undorodsz mindenkitől, aki nem festeti a haját.


Elhiszem, hogy te igénytelen és ízléstelen vagy, ezért tetszik neked a lenőtt, tönkretett, töredezett, ápolatlan haj.Én undorodom azoktól is, akik az ilyen fokú igénytelenséget elviselik.Meg úgy általában az emberek 99%-a így gondolkodik, mint én.De nyilván, hogy csak trollkodsz.

2023. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 4-esnek teljesen igazat adok, bár ha a mullet haj nem számít gáznak akkor szerintem semmi.
2023. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kopasz sokkal jobb.
2023. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat , nem jutottam előrébb de talán marad az eredeti m
2023. máj. 17. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!