Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsit a vállam alá érő fakó...

Kicsit a vállam alá érő fakó barnás, hulló hajamból hogy "varázsoljak" 1 év alatt hosszú, dús, sötétbarna hajkoronát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Befestheted, szedhetsz mindenféle csodaszert, kenheted akármivel... de attól még csodékat ne várj. Úgyis jönnek majd a nagyokosok a ricinusolajjal, de ha kevés hajszálad van pl, abból több ugye sehogy se lesz. Esetleg tetess bele póthajat, költséges és tönkreteszi az eredetit.

Szerintem étkezz egészségesen, ha nem vitaminhiány, akkor vizsgáltasd ki magad, miért hullhat. Vágasd rendszeresen, találj neki egy olyan fazont, ami a te hajadból kihozható és jól áll, és ha hullik, sztem a festék sem igazán tenne neki jót.

2010. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

varrass fel póthajat. ha rendesen kezeled és 3 havonta újrarakatod, akkor nem hullik ki tőle a sajátod, mert nem vegyszerezik a hajad.

jobbat nem tudok, sajnálom:S

2010. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Semmikép ne probald a ricinusolajat..Gondolom olvastal mar rola,hogy milyen jo meg hatasos..Enis ugyanigy voltam..Felkentem ,estere rajta hagytam reggel megmostam es tobb hajam hullott ,mint azelott:| Abba is hagytam es most egeszsegesen eszek es eleg sokat nott a hajam:) 2honapja köbö nemis hullik mar:)
2013. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!