Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan "varázsoljak" nyári...

Hogyan "varázsoljak" nyári hangulatot ezen kívül magam köré?

Figyelt kérdés

Szóval egy szép ujjatlan szürke, nagyon kivágott felső lesz rajtam és egy fekete farmernadrág.Ez nem túl nyárias, de esti program lesz 1 hét múlva, és nem akarok majd megfagyni éjfél után.Ez a két dolog már biztos mert nagyon jól áll rajtam.

Kiegészítőnek ezüst nyaklánc, és egy csilli-villi ezüstös vastagabb karkötő lesz, ez is 100%.


Mivel tudnám visszahozni a nyár hangulatát a megjelenésembe?

Színes körömlakk?Élénk szájfény és bronzosító?Édeskés-gyümölcsös parfüm?Fehér lapos sarut, vagy magassarkú barna cipőt vegyek inkább?(a magasat előnyben részesítem mert alacsony vagyok, és valahogy jobban tetszik a szerkómhoz)

Várok tippeket sminkre, és hajviseletre is.Meg mindenre:)

(vállig érő barna hajam van, kék szemem, és elégé barna a bőröm)

Köszönöm.


2011. aug. 11. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vmi nyárias parfüm:) A barna cipőt nem tudom ehhez elképzelni...de ha szerinted az jobban megy hozzá, akkor húzd azt.

A hajad pedig szerintem hullámosítsd be, ha jó áll, és legyen leengedve, vagy félig feltűzve vhogy.

A színes körömlakk szerintem nem jó ötlet:)

2011. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

parfüm szerintem is valami gyümölcsös

a hajad pedig begöndöríted/hullámosítod és kiengedve hagyod vagy feltűzöd úgy, hogy néhány tincset szabadon hagysz

[link]

sminkben valami bronzos szemsminket tudok elképzelni vagy fekete kontúrt

[link]

[link]

[link]

szerintem vegyél fel kardigánt

[link]

2011. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Igazi nyári sminek fogok készíteni rózsaszín ajkakkal, és barnás kékes szemmel mivel a kék szememhez nagyon szépen illik.PArfüm igazi gyümölcsös édeskés lesz.

A hajamat még kitalálom sztem egyenes lesz és lehet tűzögetek fel belőle, vagy hajpánt, vagy az elejét kifelé göndörítem:)

Majd meglátom még.

De köszi még 1x:D

2011. aug. 12. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!