Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyűlölök hajat mosni mert...

Gyűlölök hajat mosni mert zavar ha a homlokomra folyik a sampon nagyon csípi a bőrömet és a szememet is, ezért már több mint egy hete nem mostam hajat. Szerintetek az nagy baj? Ti hány naponta mostok hajat? Mást is zavar a sampon?

Figyelt kérdés
Fürödni mindennap fürdök de azt se szeretem, csak este fürdök. Balatonra se szeretek lemenni fürdeni meg a termál fürdőket se szeretem. Szerintetek miért zavar ha ki ázik a bőröm és a szemembe is belemegy a víz?

2023. máj. 23. 07:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csípi a BŐRÖD, akkor ott valami allergia, gyulladás is lehet, nem normális, vizsgáltasd ki. Patikában vagy DM-ben keress mindenmentes sampont. Kád mellett állva vagy térdelve, kád fölé hajolva tudsz úgy hajat mosni, hogy sem a homlokod, sem az arcod nem lesz vizes, csak a fejbőröd (jól bele kell hajolni, hogy majdnem függőlegesen lógjon lefelé a fejed így nem csorog vissza a víz a homlokodra). Nem jó egyébként a hajnak a túl gyakori hajmosás, heti 1-2 elég ha nincs vele semmi probléma, de főleg nyáron, városi környezetben kosz, por, benzingőz, izzadtság miatt ennél ritkábban én nem bírnám, pedig rövid hajam van. Vagy csatlakozhatsz a no-poo mozgalomhoz, ahogy az egyik hozzászóló írta.
2023. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az engem is zavar, viszont feltalaltam a spanyolviaszt. Vizezesnel, oblitesnel hatrahajtom a fejem, samponozasnal meg vissza, es egy kistorolkozo oda van keszitve, ha meg kene torolnom a homlokom, de alig kell. Csoda tortenik, a gyerekkori remalom elmarad.
2023. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Használj normális sampont és tedd rendbe a bőröd barrierét, mert nem normális, hogy így reagál ilyesmire. Az nem csípi, mikor a retkes hajad lóg rá? Ne vicceljünk már.
2023. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Végül megmostam ma reggel a hajam, nem volt olyan vészes élmény... de nem is szerettem meg a hajmosást./:
2023. máj. 24. 13:13
 15/16 anonim ***** válasza:
Legyél kopasz. Én az vagyok, és nincs semmi gondom a hajmosással 😁 (igaz, cserébe hetente kétszer kell borotválni...)
2023. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Lány vagyok meg nem is állna jó azl ha kopasz lennék:D

Amugy meg a hajvágástól is irtózok:D

Szép hosszú egy lánynak a haja az a jó.

2023. máj. 24. 16:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!