Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fényvédőt ajánlanátok?

Melyik fényvédőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Eddig nem használtam fényvédőt az arcomon, de el szeretném kezdeni. Korábban volt már amit próbáltam, de nem éreztem jól magam vele, éreztem az arcomon, tapadós volt. A dmben vennék olyat, ami jól beivódik és nem kellemetlen a viselése. Tapasztalatok?

2023. máj. 23. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Hélia D fényvédője bejött. Van illata de nem túl erős, nekem mattra szárad. Bár azért valamennyire ezt is érzeni, hogy fent van. A Revox fényvédőjét nagyon sokan dicsérik, én még nem próbáltam.
2023. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, kis- vagy nagyvárosi dm-be tudsz menni, mert sajnos teljesen más a kínálat. Én próbáltam a Revoxot de nekem nem vált be, tömény volt és fulladt alatta a bőröm, viszont sokan szeretik. Nekem most 2 van, bár egyik sem dm-es, Beauty of Joseon (ezt már vezetik be a dm-ekbe) és Torriden. Online miért nem akarsz rendelni? Sokkal nagyobb a választék. Viszont mi írhatunk bármit, akkor fog csak kiderülni neked melyik a jó, ha kipróbálod.
2023. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!