Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim területen mi a legjobb...

Intim területen mi a legjobb mód a szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés

Mellőzzük azokat a kommenteket, hogy felesleges szőrteleníteni stb., mert utálom magamon a szőrt.


Eddig borotváltam ott is. Azzal nem is volt gond, de kb két napig tartott a sima bőr. Nemrég kipróbáltam az epilátort, ami nagyon bejött, mert több mint egy hétig nem kellett újra szőrteleníteni. Viszont ma iszonyúan viszketett, mert szőrbenövés lett. Kínomban szemöldökcsipesszel szedtem ki a benőtt szőrszálakat, most így jó. Viszont hosszútávon nem megoldás.


A gyanta mennyire hatékony? Nektek mi vált be?



2023. máj. 25. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen értelemben a legjobb? Mert a legolcsóbb, ha kétnaponta leborotválod.


Ha viszont alapos munkát akarsz hosszú távod, van kozmetikus, aki ezzel foglalkozik.

2023. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem az olcsóság a lényeg. Inkább a hatékonyság. Meguntam két naponta a borotválást.

Vagy mit lehet tenni a szőrbenövés ellen? Mert az epilátor ezen kívül nagyon bejött.

2023. máj. 25. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyantázás tartós és nincs vele gond, csak egyedül nem könnyü megcsinálni.
2023. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az epilátorozás után nincs se szőrbenövésem, se viszketés, se szúró érzés. Mikor annakidején szőrtelenítő krémet használtam, na, akkor volt szúrú érzésem, mikor nőtt vissza. Epilálással ez megszűnt.


Epilátor és gyanta szerintem egy és ugyanaz, csak más technika, de mind a kettő ugyanúgy tövestől tépi ki a szőrt.

2023. máj. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A gyanta kb két hétig szép, de 4 hetente van értelme leghamarabb menni. És az is tud szőrbenövéseket okozni, nekem legalábbis ugyanúgy voltak pedig szalonban csinálták.

A leghatekonyabb? A lézer.

2023. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Gyantáztatom már jó pár éve. Szépen kopik és ritkul a szőr. Sose szúr és viszket. Szőrbenövés azért elő szokott fordulni.
2023. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Veet krem
2023. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!