Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyári izzadtság ellen?

Nyári izzadtság ellen?

Figyelt kérdés
Nem is konkrétan izzadtság, hanem az izzadtság által keletkezett, izzadt szag ellen keresnék praktikákat. Mert még nincs is nyár de napi 3szor fürdök, dezodort és parfümöt használok, nem ezeket a tapadós ruhákat hordom, cserélem is a ruháimat amikor átizzadom és hónaljat is mosok többször (ott szokott a legészrevehetőbb lenni). Sosem veszek fel koszos ruhát. Nagyon zavar a testszag mert egyébként egy igényes embernek tartom magam és ötletem sincs mitől lehet, vagy hogy mások is ennyire érzik-e (az is lehet hogy csak én érzem). Betegségem nincs ami erre utalna, bár amikor tényleg elkapok valami vírust akkor erős de akkor szerintem másnak is. Meg tényleg nyáron, melegben jön ez elő, ha télek edzek pl. akkor nem. Nektek hasonló? Mit ajánlanátok?

2023. máj. 28. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a étkezésedben van vmi olyan anyag,vagy pedig betegség.
2023. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legtöbbször a ruhák kezdenek szaglani, tesztelheted vízzel. Egy értelmesebb mosószer és öblítő megoldja ezt, egy jó trisós 60 fokos karbantartó kör után.
2023. máj. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A napi háromszori tusolás nem tesz jót a bőrnek, mi indokolja ezt a mennyiséget? Én is ugyanígy vagyok nyáron, nekem a Rexona Maximum protection stiftes dezodor vált be, de van, hogy erre még fújok valamilyen dezodort (sprayt) is. Máskor semmi bajom se az izzadással se a szagokkal, de nyáron elviselhetetlen (legalábbis szerintem). De egyébként ezt csak akkor alkalmazom, ha megyek valahova, otthon van, hogy még ilyenkor sem használok dezodort vagy csak nagyon enyhét. Viszont a bőr hidratálására figyelj oda, ne szárítsd túl mert az sem tesz jót.
2023. máj. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2023. máj. 29. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Izzadásgátlót miért nem használsz?!
2023. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írta, hogy használ dezodort
2023. máj. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!