Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cipő által kitört sarok...

Cipő által kitört sarok rendbehozása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A jobb sarkam tegnap nagyon durván kidörzsölte az új cipőm, amin ennek eredményeképp egy óriási vízhólyag nőtt. Na, ez a vízhólyag le is szakadt(nem én szedtem le) és most irtó erzékeny ezen a felületen a bőröm. Olyannyira, hogy alig tudok menni a fájdalomtól, ha valamilyen lábbelit húzok. Sajnos itthon maradni nem opció, ráadásul elég hűvös is most az idő az utcán, szóval papucs sem jöhet szóba. Esetleg van ötletetek, mit lehetne kezdeni ezzel a sebbel? Lehet kenni valamivel, ami felgyorítaná a gyógyulási folyamatot?



2023. máj. 30. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van otthon kék lukács kék kenőcsöd azt kenhetsz rá vékonyan, ha otthon vagy akkor pedig cipő, zokni le, és levegőztesd. Ha nincs ilyen krémed, akkor valamilyen hámosítót kenj rá, ha szükségesnek érzed, akkor tegyél rá sebtapaszt vagy valamilyen kötést, amíg rajtad van a cipő, hogy ne irritálja
2023. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.: )

Bekentem aloe géllel, plusz cica balzsammal, remélem segít valamennyit.

2023. máj. 30. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is jó rá
2023. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Nekem a Himalaya herbalos multipurpose krém segít mindig de ha épp nincs, akkor Bepanthent kenek rá.
2023. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!