Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon durva bőrkeményedés,...

Nagyon durva bőrkeményedés, berepedt sarok ellen mit lehet tenni? Rettenetesen fáj.

Figyelt kérdés
Olyan mély a repedés, hogy vérzik a közepe, és nem tudok ráállni sem.
2020. ápr. 16. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Patikában kapható ilyen hámlasztó zokni

Zacsi abba ilyen folyadákot, löttyöt öntéssz felveszed beragasztod arra rá egy vastag zolni így maradsz x idejig

Addig is olajozd be

2020. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ricinusolajjal kenegesd,patikában,drogériákban kapni párszáz Ft-ért.
2020. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Most megnéztem ezt a hámlasztó zoknit, egész jónak tűnik, de kb 2600 ft egy pár, és ha 10 napig kell használni, az már 26000 ft!? Vagy ugyanazt a zoknit kell felvenni minden nap? Egyébként sarokgyaluval elég szépre le tudom szedni a bőrkeményedést, de a repedés annyira mélyen van, hogy azzal nem tudok mit kezdeni.
2020. ápr. 16. 22:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A hámlasztó zoknit egyszer kell viselni és utána levedlik a talpad, de

ne használd, ha be van repedve/vérzik/seb van rajta. Egy savas löttybe kell beletenned a lábad.

2020. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt magadnak otthon nem fogod tudni megcsinálni. Pedikűröst keress aki dolgozik most is.
2020. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Voltam pedikűrösnél, de annál többet, hogy szikével levágta a bőrkeményedést, nem csinált. Azt meg itthon is megtudom csinálni. Azt mondta, hogy soha nem látott ennyire durva bőrkeményedést. Viszont ma reggelre már nem tudok ráállni sem a sarkamra, annyira fáj a repedés.
2020. ápr. 17. 10:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Sőt, orvosnál is voltam vele tavaly, ő meg rá se nézett, csak azt mondta, h kenjem szarvasfaggyú krémmel. Kentem is, de sz.rt sem ért. Még télen úgy ahogy elviselhető, de ha jön a jóidő, kibírhatatlanul fáj.
2020. ápr. 17. 10:22
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
De ha a pedikűrös megcsinálta akkor utána neked otthon ápolnod kell és folyamatosan minden nap szépen habkővel vagy reszelővel reszelni és vastagon bekenni. Ez már a te hibád úgymond.
2020. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Körömvirágkrém, zacskó és zokni
2020. ápr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze éjszakára kell így bepácolni.
2020. ápr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!