Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen borravalót kell hagyni...

Milyen borravalót kell hagyni ha akciós hajvagásra megyek?

Figyelt kérdés

Egy fodrászatban kuponok vannak pár napig, 50 százalék kedvezménnyel jelentkeztem be hajvágásra. Teljes áron biztosan nem jelentkeztem volna be. Ilyenkor hogy van a borravaló etikett?

Pl ha tegyük fel, 5 ezer forintot kellene fizetnem féláron akkor ha rá is teszek egy ezrest még mindig 40 százalékkal a teljes ár alatt vavyok. Vagy ez csak nwkem fura?


2023. jún. 2. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
2023. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen
2023. jún. 2. 10:45
 3/8 A kérdező kommentje:
24 eves, hosszu haj, sima egyenes fazont szeretnek
2023. jún. 2. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem "kell" borravalót adni. Sőt, ha valahova csak egyszer mész (mert máskor teljes áron nem fogsz) akkor nincs is értelme különösebben adni.
2023. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert kene borravalot adni? Szamlat nyilvan nem ad mert egy fodrasz se ad, ha kevesli amit elker a hajvagasert-festesert-akarmiert akkor mondjon elsore olyan arat ami megeri neki is. Elkepeszto modon ruhellem ezt az allando jattolo, markat tartos, borravalozos "szolgaltatosdit". Nekem miert nem adnak borravalot a fizetesem melle?
2023. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Viszonylag elit szalon és bizony van számla is. Pár éve már voltam egyszer egy másik fodrásznál (ő már nincs ott)
2023. jún. 2. 11:15
 7/8 NTBS ***** válasza:
Amennyit szeretnél.
2023. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 ha meg elit szalon, akkor megfizeti a fodraszait. Nem kell borravalot adni, eleg draga anelkul is.
2023. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!