Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikában erre mennyi...

Kozmetikában erre mennyi borravalót adnátok?

Figyelt kérdés
25300 Ft-ra jön ki a szolgáltatások ára amit igénybe szeretnék venni.

2023. márc. 8. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy van pénz nálam. Maximum 26. Alapból megfizetek egy nem olcsó szolgáltatást. Ha azon felül lenne extra igényem, pl rendszeresen utolsó pillanatban akarok időpontot és el is várom, hogy, legyen, akkor 30. Ilyen vendégnek tuti mindig van időpont. Én nem élek nagylábon, nem szoktam ennyiért szolgáltatást igénybe venni, de 2-600 közötti borravalót otthagyok többnyire. Ha kerek az összeg és pont úgy van pénzem, akkor meg nem hagyok. Nem érzem rosszul magam ettől.
2023. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26-ot adnék.
2023. márc. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Semennyit.

Nem szoktam borravalót adni. A szolgáltatásnak ki van számolva az ára, ennyiért éri meg neki, ennyit kell fizetni. Ha a kozmetikus 26eFt-ot szeretne akkor azt számolja. Ha 30-at akkor azt.


Ez az egész borravaló adási kényszer értelmetlen. Csak a fejedben létezik, hogy rosszul érzed magad ha nem adsz.

Le kell szokni róla.

2023. márc. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám valószínűleg semennyit :D ő úgy van vele, hogy így is elég sokat ott hagy, akkor meg minek. Nekem is attól függ, hogyan van nálam, de 26ot adnék.
2023. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!