Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használnak-e az intim fehérítők?

Használnak-e az intim fehérítők?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdett el zavarni, hogy az intim területeken, a nagyajkak illetve az ánusz körül sötétebb a bőr, mint máshol a környéken, a fenekemen és combomon.


Véletlenül jött velem szembe az intim fehérítő krém, és gondoltam teszek vele egy próbát, azonban kicsit szkeptikus vagyok.


Aki próbált már ilyet vagy hasonlót tényleg bevált, és lehetett érdemi változást elérni? Nyilván nem várom, hogy óriási változás legyen, de ha tudna rajta láthatóan világosítani, annak már örülnék.


Köszi a válaszokat. 28/L



2023. jún. 3. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szükség rá. Az emberek 99%-nál sötétebb pigmentációjú az intim terület.
2023. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miben zavar pontosan? Miért?
2023. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi ertelme. Amugy a pasinak kell tetszen....
2023. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kicsit hanem sokkal sötétebb és engem zavar így esztétikailag.


Van esetleg valaki akinek van tapasztalata?

2023. jún. 4. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Mivel a mai társadalom csak az esztétikáról szól, nem is lep meg. Szomorúnak találom, és sajnálom, hogy így érzel.

De igazából ez csak a fejedben van. A valóság az, hogy senkit nem érdekel milyen színű s*gglukad.

Bőrgyógyászt keress fel. Nem hiszem, hogy itt lesz olyan, aki megcsináltatta volna.

Bár a legtöbbet egy kognitív terapeuta segítene.

2023. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!