Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú haj akkor is...

Vékonyszálú haj akkor is csúnyán néz ki nagyon hosszan, ha nem törik?

Figyelt kérdés

Ősz elején eldöntöttem, hogy megnövesztem a vállig érő hajamat. És legnagyobb meglepetésemre gyönyörűen halad, 2-3 centi híján a mellemig ér. (Most vágtunk le belőle 2-3 centit, a törött részeket. De ezzel együtt is kb 10 centit nőtt szeptember óta. A derekamig szeretném megnöveszteni.

Most még nem lapos, de azért nincs is extra tartása, maximum 2 napot bír ki mosás nélkül. Ha még tovább növesztem, akkor nem fog egyre jobban összeesni?


2023. jún. 6. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Tupírozd és nem fog.
2023. jún. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hajtol is függ, csak akkor tudod meg, ha megnőtt a bizonyos hosszúságúra amit szeretnél.

Egyébként vannak hajtő emelő porok, ami egyáltalán nem káros a hajra és nem is drága.

2023. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
esetleg nem gondoltál arra h layered hajad legyen vagy vmi formája legyen? egy hosszúság nem biztos hogy jó ötlet ilyen hajtípussal
2023. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ritkábban mosnám, vagy, ha ragaszkodsz a heti 3-hoz, akkor max vízzel és hígabb kondicionálóval.

Minél gyakrabban mosod annál hamarabb és annál jobban zsírosodik. Ideális esetben vékonyszálú hajnál is elég kéne, hogy legyen heti 1 samponos mosás.

2023. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy segíteni akarsz, de előre éreztem, hogy jön egy ilyen komment. Mert már 100x megkaptam, és 100+1x kipróbáltam, de nem segített. Nálam nem ez az oka. Ha heti 1x mosnám samponnal, az életem nagyobbik részében úgy néznék ki, mint egy csapzott kutya. A genetikán meg nem fog javítani a kevesebb mosás. A hajam egészséges, semmi baja, csak gyárilag puhább és vékonyabb.
2023. jún. 6. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi nagyon sok embernek kell ennyiszer mosni a haját. Sokszor a zsírosodas hormonális, így valószínűleg nem tudsz tenni ellene. Én is ilyen gyakran mosok hajat, és köszöni szépen jól van.
2023. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
A kopasz bármilyen hajnál szebben néz ki.
2023. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Háát nekem vékonyszálú van és ugyanez. Bob fazonból növesztettem és most kb mellig ér. Én is próbálom még növeszteni,de azért kevésnek néz ki. Pedig amúgy dús,de vékony szálú.
2023. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!