Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajat milyen típusú...

Ilyen hajat milyen típusú hajápolással, (sampon, balzsam, kondicionáló, fésű stb )lehet elérni? képek lent. Olyan lányoktól nőktől várok tippeket, akik hajmániások ( :) ), és nagyon benne vannak a hajápolás & frizura témában.

Figyelt kérdés

A hajam szőkésbarna, középhosszú, vékonyszálú, full egyenes, és nehezen fésülöm ki. 4 éve tök más volt a szerkezete, ugyan sokkal inkább a fejemre lapult, de nagyon puha volt, és 3 másodpercbe se telt kifésülni.

Most több hajam van,( pubertásban lett több , meg szőrösebb is lettem), de volt egy előnye amit nagyon szerettem, "tincsesebb" volt.

Ha kijövök a fodrásztól akkor is tincses, de otthon a saját termékeimmel nem tudom ezt elérni.

A tincses alatt azt értem, hogy megfogsz az ujjaddal akármilyen pici tincset, és az nem ragad egybe még 5 más tinccsel, hanem szép ruganyos, és selymes.


kép 1:

[link]


kép 2:

[link]


a fentiekre vágyom.A különbséget mondjuk ezekkel tudnám illusztrálni:


kép 1 nem tincses ( bár szép)

[link]


kép 2 nem tincses bár szexi

[link]


kép 3 nem tincses

[link]


Bármi ötlet? :)

nem tudom érthető e amire gondolok. Köszönöm mindenkinek.



2022. dec. 8. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Alap hajápolás: sampon (csak a töveit), hajpakolás 10percig fenthagyni (csak a hajvégekre), balzsam 3perc (csak a hajvégekre)

Ez az alap ezt illik betartani. Hajmosások közt hajvégápolókat is használhatsz (pl. Elseve no hair cut krém vagy hiarulon plump) és hajvégápoló olajat a krém/spray után. Ezt minden nap is lehet akár.


Van még néhány extra tippem, de ezt így nagyon hosszú leírni.

Fésűből a TengelTeezerek nagyon jók, de drága. Egy olcsó fa fésű aminek ritka a foga az is nagyon kíméletes.


Ha még több ápolást szeretnél szivesen leírom.

2022. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia szeretnék!!


Hajpakolásból az érdekelne, hogy sok helyen azt olvastam, hogy kethetente 1x kell pakolás max. Mert nehezíti a hajat.


A többi kerdés az lenne, hogy vékonyszálú hajra mi ajánlott, mindazokból amit leírtál.

Nem márkák, hanem hogy mire figyeljek amikor választok.

2022. dec. 10. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Heti 2x használok pakolást, tehát minden hajmosáskor. Viszont nem ugyan azt. Két hajpakolást használok váltogatva. Nem nehezíti el, de meg kell találni a neked tökéleteseket.

Vékonyszálú hajnál a sűrűbb hajvégápolókat csak közvetlenül hajmosás után használd, ne mindennap. Például a hiarulon plumpot lehet minden nap használni, az nem nehezíti el egyáltalán.

Hajvégápolóknál (spray/krém/olaj) fontos, hogy egyszerre ne sokat rakj rá, hanem a rendszeresen használd. Sokkal jobb eredményt el lehet érni, ha minden nap használod kicsit.


Hajszárításkor használj hővédőt, spray és krémek is vannak ugye, vékonyszálúnál jobb a spray ebből is. Alacsony fokozaton szárítsd akkor is, ha hővédőzöl.

2022. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!