Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy ne kelljen...

Mit tegyek hogy ne kelljen minden nap szőrtelenítenem?

Figyelt kérdés
Sziasztok lányok. Már egy nagyon jó pár éve ezzel küzdök, hogy minden áldott nap kell szőrtelenítenem. Este le borotválom a lábam (ami mellesleg tiszta “eper bőr” marad utána, pattanásos és látszódik a levágott szőr mivel nagyon erős,sötét és át üt a bőrön) és másnap reggel már tüskés,látványos. Tehát 6-7 órára rá már visszanől. Próbáltam azt is, hogy 1 hónapig nem szőrtelenítettem, és az sem segített. Próbáltam már a gyantát, nem segített. Ugyanez volt. Próbáltam szőrtelenítő krémet, ugyanez volt. Mindenféle borotvát próbáltam már, nem segített semmi. Minden nap új,tiszta borotvát használok és habot. Nem is öblítem le forró vízzel utána a lábam hanem inkább hideg-langyos. Próbáltam már olajat is, nem segített. Szerintem már a lehetetlent is ki próbáltam és nem segített semmi. Sírás kapkod amikor látom a többi nőt rövidnadrágba szép,sima lábbal. Ez végett strandra se megyek el, mert undorító a lábam. Egész nyáron hosszú nadrágokat hordok… nem kell ide írni hogy fogadjam el úgy magam ahogy vagyok stb., mert mindenhol ezt hallom akinek panaszkodok és én nem fogadom el magam ilyen problémával soha. Van valakinek ezzel tapasztalata? Mi segítene szerintetek? Már egyszerűen nem bírom tovább ezt a kínlódást… (tudom hogy laseres eltávolítás talán segítene, de sajnos az nekem nem a legolcsóbb) 20L

2023. jún. 12. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Keress olyan csávót aki szőrösen is megdug.
2023. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a gyanta működik, ha megvárod vele a megfelelő hosszt. Tehát 2-3 hétig nem nyúlsz hozzá, és utána gyanta. Vagy 1 het után epilátor, csak az sokáig tart.
2023. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ebben az esetben,nagy okosságot nem tudunk mondani.Nekem is ilyen,brutál szőrös a lábam,este fürdéskor leborotválom,reggelre már feketéllik a borosta és simára borotvált állapotban is látni a pontokat,hogy alapból mennyire szőrös,ráadásul végig,tehát a combom is.Nekem egyetlen dolog segített,lett egy olyan barátom,akinek tetszett,hogy szőrös alkat vagyok és ez lélekben olyan pluszt adott,hogy elfogadtam,vagy legalább beletörődtem.
2023. jún. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Amikor borotvaltam a labam nekem is ugyan ez volt. Naponta kellett. Probaltam a gyantat, több felet is, otthoni megoldas, - es kozmetikusnal is voltam. Nagyon fajt.

Vettem egy jo minösegü, viszonylag dragabb epilatort - (mar a 2.at) több, mint 5 eve epilatorozok. Az elsö par alkalom nagyon fajt. (honaj, es lab reszen hasznaltam )

De eleg volt 2 hetente 1x, vagy 1 heten 1x hasznalnom. Mostanra hozzaszoktam. Es a fajdalom is minimalis.


En azt javaslom neked, hagyd meg 3 hetig, ha ugyis hosszu nadragba jarsz nem problema. Es jelentkezz be egy kozmetikushoz. Max.5000 ft, attol függ melyik varosban laksz. Ne szegyeld, hogy hosszuszörös labbal mesz oda, neki ez termeszetes, ez a munkaja. Es utana probalkozz otthoni gyantaval, vagy szerezz be egy epilatort.

2023. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Endokrinológusnál voltál már? Ez az erős szőrösödés általában valamilyen hormonális probléma tünete.
2023. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyanta azért a borotvától hosszabb ideig tart, bár az érzésre sose lesz olyan sima. A krém semmivel sem jobb a borotvánál, és még irritálja is a bőrt. Ha a lézer neked drága akkor marad a gyanta vagy epilátor.
2023. jún. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szőrös típus vagyok. Erős és koromfekete. Egyszer elmentem orvoshoz, minden eredményem tökéletesen rendben volt. Vettem egy villanófényes lumea gépet, néhány hónap alatt megoldotta a problémát. Majdnem teljesen szőrtelen vagyok.
2023. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!