Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsek hogy...

Hogyan szőrtelenítsek hogy szép legyen a bőröm de ne kelljen várni míg megnő a szőr?

Figyelt kérdés
Eddig mindenhol borotvát használtam, időnként elmentem gyantáztatni és persze sokkal jobb a gyanta mint a borotva de általában nem tudom megvárni hogy megnőjön akkorára hogy gyantázható legyen. Főleg intim területen zavaró hogy egy nap után mar szúr viszont ha újraborotválom rögtön akkor nem olyan szép sima mint amikor mondjuk már hosszabb és úgy húzom le plusz olyankor a szőr is benő és kiütéses lesz a bőröm. Ez zavaró hiszen a barátommal minden nap élünk szexuális életet és ezért sem tudom megvárni hogy kinőjön a szőr. De ugyanez a helyzet a hónaljammal is, azt szeretem ha mindig szőrtelen mert akkor nem kell arra figyelnem hogy jaj ki ne látszódjon ha olyan felső van rajtam, viszont ha mindennap borotválom akkor csúnya ott a bőr. Ezt mások hogy oldják meg?

2014. nov. 19. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Epilálj, ahhoz nem kell megvárni, hogy megnőjön a szőr, de nem is szúr, ha elkezd visszanőni.

Viszont a bőrt rendszeresen radírozni kell gyantázásnál meg epilálásnál is, különben visszanőnek a szőrszálak.

2014. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Epilátort használok, nem kell megvárni, hogy úgy megnőjön a szőr, mint gyantázáshoz, már az egész piciket is kiszedi.

Mondjuk intim területen nem használnám :)

Nekem fura, hogy ez számít a szexuális életetekben.

Én hetente egyszer leborotválom. Így nyilván nem folyamatosan sima, de azért egy hét alatt nem nő meg nagyon, de már normálisan le lehet szedni.

Barátomat sose zavarta. Nem ezen múlik az együttlétünk milyensége. És nyilván tudja, hogy nem lehet folyamatosan sima, mert ki is kell nőni, hogy akárhogy le lehessen szedni. De őt a szőr sem zavarja. Úgy is tetszik neki :)

2014. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az én barátomat se zavarná viszont engem igen hogy olyan mint egy sündisznó
2014. nov. 19. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Epilátor, cukorpaszta.
2014. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

en mindenhol csipesszel szortelenitek.

a szemoldokkel kezdtem,aztan mar a karomat,labamat(csak vadlit) nemi szervet is azzal.

de teljesen meg vagyok vele elegedve

2014. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!