Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem gyorsabban a...

Hogyan növesszem gyorsabban a hajamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdesem lenne hogyan tudnám a leghamarabb megnöveszteni a hajamat?😬

Két éve fenekem alá érő egészséges hajam volt csak sajnos jött egy kattanás nálam és levágattam hátam közepéig vagy talán kicsit feljebb és befestettem vörösre aztán egy hónap múlva 2-3 napon belül 2x vagy 3x szőkítettük házilag, pár hónapra rá befestettem egy közép barnával majd egy szinte fekete festékkel. Mikor kikopott 1x vagy 2x talán újra festettem közép barnával majd hagytam lenőni de már egy éve hogy ez megtörtént a hajammal és most ér a derekamig nagyjából, mit tudnék tenni hogy egészségesen hosszú hajam legyen ismét mint régen? Van valami ötletetek vagy bevállt módszeretek?



2023. jún. 13. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
koffein jó rá, vannak ehhez jó samponok
2023. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyorsítani nem fogod tudni a növekedést, a koffein sem erre jó, hanem a hajhagymákat fogja serkenteni, vagyis több hajad még lehet, de gyorsabban nem fog nőni. Havonta 1-1,5 cm az átlag, de ez egyéni.
2023. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KissFranci ***** válasza:
Fontos, hogy belülről is és kívülről is tápláld a hajad, tehát érdemes jó minőségű, hajszerkezet újraépítő pakolást tenni rá hetente, mondjuk Olaplexet (No3). Mellé nagyon ajánlom a kollagénbevitelt. A BodySelectnél nagyon sok finom ízű italpor van, és nekik van kimondottan hajvitaminjuk is. Sok sikert!
2023. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!