Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy növesszem a hajam gyorsab...

Hogy növesszem a hajam gyorsabban?

Figyelt kérdés
Hallottam már mindenféle samponokat,olajokat és bogyókat amiktől elvileg gyorsabban nő a haj..Lányok,nektek mi vált be leginkább?

2018. aug. 20. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A photoshop. Ha már ebbe a kategóriába sikerült feltenni a kérdés Cintike...
2018. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Rossz kategória (Gondoltam megjegyzem mielőtt letámadnak.) ,meg srác vagyok.


Nincs olyan szer, amitől "gyorsabban" fog nőni a hajad, genetikán múlik az egész dolog. (Ha nem is az egész, akkor a dolog nagyrésze.)


Nekem 11 hónapba telt hogy váll alá érjen a hajam, másnak talán több, talán kevesebb.

2018. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elso kommentelonek -> rajottem mar mikor kiraktam a kerdest de mivel kezdo vagyok nem tudtam h allitsam masik kategoriara.de ez legyen a legkissebb gondod az eletedben 👋🏼
2018. aug. 20. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez a legkisebb, de így milyen választ vársz még is?
2018. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom a hajhosszabbítást, keress rá, hogy milyen lehetőségek vannak a környékeden!
2018. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amla olaj, ricinus olaj, Andrea cseppek, Panthenol hab, Magister hajszesz, Helia-D hajszesz, multivitaminok (Merz Special vagy terhesvitamin).
2018. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!