Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fényvédővel le tud barnulni a...

Fényvédővel le tud barnulni a bőr?😄🫣

Figyelt kérdés

Tudom "buta" kérdés,de csak annyit tudok hogy a káros sugarak ellen jó. Na de barnulni tud tőle a bőr?

Kenem magam vele minden nap,de szeretnék egy kis színt is.


2023. jún. 20. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
50-essel sokára. De ha 15-30ast hasznalsz, azzal barnulsz
2023. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha barnulni akarsz, minek fényvédőzöl?

Ha barnul a bőröd, az már azt jelenti, hogy károsodott. Nem csak az jelent károsodást, ha leégsz vagy melanómád van, hanem a barnulás is azt jelzi, hogy már roncsolódott.

Tehát ha barnulni akarsz, az rendesen szembemegy azzal, hogy fényvédőzöl.

Ezt nem ítélkezésből mondom, mert nekem is vannak káros szokásaim, csak gondoltam jobb, ha tudod, hogy ennek így semmi értelme.

2023. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem értek a dologhoz sajnos,de köszönöm az infókat. A lényeg hogy nem lehetek barna csak ha károsítom 🥴 Nem vagyok boldog😄😄🫣
2023. jún. 21. 03:14
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Használhatsz önbarnítókat.

Bár én még nem használtam ilyeneket, de több tudatos bőrápolós oldalt is követek, ahol elég jó(nak tűnő) önbarnítókat ajánlgatnak.

2023. jún. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
2-es jól leírt mindent, a barnaság azt jelenti, hogy károsodott a bőröd. Az önbarnító az egészséges megoldás a barnaságra. A Dove új habja nagyon jó, én azt használom, már az első használat után látszik a színe
2023. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
🤡🤡🤡😂
2023. jún. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Hat nyilvan karosodott a bor, cristiano ronaldo is azert csunya, nem? :D
2023. jún. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Le tud csak sokkal lassabban. Viszont mindenképp használj mert az uv-t beszívj a bőr. Rákot, ráncokat, betegségeket okozhat. Sajnos a bőr nem felejt
2023. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek!

Dove barnító habot vettem pont a múltkor, de annyira körülményes 2 naponta kenni magam tetőtől talpig hogy szerintem maradok fehér😅

2023. jún. 23. 03:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért körülményes? Én is azt használom és semmivel sem másabb mint egy sima testápoló (ami sajnos nekem nyáron is kell mert száraz a bőröm).
2023. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!