Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi okozhat pattanásokat a...

Mi okozhat pattanásokat a hátamon mellkasomon vállamon?

Figyelt kérdés
Előfordulhat hogy valami kaját nem bírok? Esetleg sok szénhidrát miatt jöhetnek ki?

2023. jún. 29. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Előfordulhat. Vagy a nagy melegben az izzadtság is eltömítheti a pórusokat.
2023. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Én 10+ Éve küzdök ezzel….

A hegek már örökre megmaradnak

Undorodom tőle

Egyszer voltam vele bőrgyógyásznál aki nyilván felírta azt a gyógyszert ami amúgy nagyon karos a szervezetre, amint abbahagytam újra nagyon rossz lett a helyzet


Nem nagyon van erre megoldás

Undorító, barátot sem akarok emiatt mert nem akarom hogy lássa…

2023. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 remenylaura válasza:
67%
A legfőbb ok az biztos, hogy a túl sok szén-hidrát, vagy valamilyen ételallergia. De kozmetikushoz menj el szerintem ne csak bőrgyógyászhoz.
2023. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Tejtermék a leggyakoribb ok. De szinte bármire lehet intoleranciád, menj el gasztroenterológushoz.
2023. jún. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
3-assal értek egyet. Ha az egészségügyi okok kizárva, akkor kozmetikust keress fel aki tudja majd kezelni. A bőrgyógyászok a felesleges és értelmetlen gyógyszerfelíráson kívül nem csinálnak semmit (tisztelet a kivételnek de én ilyenről évek óta nem hallottam).
2023. jún. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kérdező, milyen nemű vagy? A gyúrós fiúkon nem ritka jelenség, amit írtál. A sok állati eredetű (főleg a szarvasmarhatejből származó) protein fogyasztása szokta okozni.
2023. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. En is így gondoltam, most is utálom, viszont a barátomat egyáltalán nem érdekli. Nem olyan rossz a helyzet ahogy te látod. Használni problémamegoldó testapolot, a foltokra pedig C vitamint. Segíteni fog, csodálatso vagy!
ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!