Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a mellkaso...

Hogyan tüntessem el a mellkasomon és a hátamon lévő pattanásokat?

Figyelt kérdés
Ilyenkor nyáron mindig kijönnek rajtam. Nem nagyok,inkább sok pici apró. Elég zavaró tud lenni a strandon,így próbálnám csírájában elfojtani,ötletek? Másnak mi vált be?

2015. jún. 2. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ilyenkor jön ki akkor valószínűleg allergia inkább. Menj bőrgyógyászhoz.
2015. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
glutén és tejmentes étrend igazi ételekkel
2015. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Napoztatás a legjobb megoldás erre, nem véletlenül. Ismerem olyan embereket, akik pont ezért mennek szoliba, hogy eltüntessék ,és ne jöjjön ki rajta semmi.


De okozhat ilyet kaja allergia is, stb stb. Hormonális gondok. Rengeteg minden. Az is egy megoldás, hogy elmész bőrgyógyászhoz.


És ahogyan írtál ellőttem is, az étrend is sokat számít, de ha csak nyáron van ez, akkor biztos, hogy valami más gáz van.

2015. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak nyáron, télen egy darab sincs rajtam. Pedig a műszálas felsőket is kerülöm. Köszönöm az eddigi segítséget.
2015. jún. 2. 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:
hmm mondjuk így fura. nekem még a mosópor+öblítő lecserélése mosószóda+ecet-re is segített. nem értem miért pont nyáron.
2015. jún. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem az izzadástól jönnek ki. bezsírosodik a bőr, és eltömődnek a pórusok.

én az akneroxidot ajánlom, kinyír minden pattanást, viszont fényérzékenyít, szóval nappalra naptejezni kell azt a területet, ahol pattis és éri a nap.

napoztatást nem ajánlanám, nem tesz jót a pattis bőrnek, még ha egy ideig úgy is tűnik.

2015. jún. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!