Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gombás kezek, lábak ellen jó...

Gombás kezek, lábak ellen jó ötlet a Sanytol kéztisztító zselé? Tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés
[link]
2023. júl. 2. 11:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
(Mármint lábujjak közötti + meg kézköröm alatti gombám van konkrétan...)
2023. júl. 2. 11:23
 2/12 anonim válasza:
100%
Nem. Gombara gombaellenes keszitmenyek kellenek. Canesten krem vagy csepp, a korom lecsiszolasa elotte, stb.
2023. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt is érdemes tenni, hogy a gomba típusát meghatározni doki által, mert akkor az alapján célirányosan tud adni rá készítményt, vagy egyéb javaslatot.
2023. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
"Elpusztítja elpusztítja a baktériumok, a candida albicans [...] 99,9%-át."
2023. júl. 2. 11:32
 5/12 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyásznál, szart adott, még egyszer nem megyek.
2023. júl. 2. 11:33
 6/12 anonim ***** válasza:
5#: Én Kitonail-t használtam, de semmi eredménye. Pedikűrös mondta a 3#-as válaszomat, de nem használt.
2023. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

De a kézfertőtlenítő akkor sem jó erre. Kifejezetten gomba ellenes termék kell. Ha voltál bőrgyógyásznál megmondta milyen gombád van, bemész a gyógyszertárba és erre kérsz valamit.


De azt azért felnőttként tudhatnád, hogy az teljesen rendben van, hogy messze nem biztos, hogy az elsőnek felírt/kipróbált krém lesz a befutó. Szóval nem az orvost kellene szidni és rossznak beállítani, mivel nem lát a jövőbe. Visszatotyogsz hozzá, elmondod, hogy nem vált be amit felírt, javasoljon másikat. Bármi mást próbálsz, azzal is sanszos, hogy így jársz.

2023. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, a bőr- és körömgomba nem ugyanaz.
2023. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Canesten kell vagy egy normális bőrgyógyász. A sanytol nem borgombara van hanem penészre.
2023. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megelőzésre jó a Sanytol (rá is van írva, hogy baktériumok és gombák 99%-át megöli), DE ha már kijött a gomba, akkor salyciles kenőcs patikából. Nekem elég nehezen múlik de azzal 1-2 hét alatt elmúlt.
2023. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!