Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Audrey Hepburn-féle pixie...

Az Audrey Hepburn-féle pixie haj igényel valami formázást a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Sajnos muszáj levágatnom a hajam, mert nagyon hullik. Eddig a legrövidebb a fülcimpámig érő bob volt, az viszonylag normálisan állt magától is. Enyhén hullámos, átlagos vastagságú, (egyelőre) dús hajam van.

[link]

Ilyesmi hajat szeretnék, de abszolút nem értek hozzá, ezen itt van valami lakk vagy ilyesmi? Be kell állítani reggelente?



2023. júl. 3. 20:17
 1/5 anonim válasza:
Szerintem van rajta lakk,de el tudnam kepzelni osszeborzolva kicsit megigazgatva mindenfele hajvasalo,hajsutovas nelkul .szerintem menő
2023. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt rövid hajam. Fazonbol én Rihanna take a bow klipjében hasonlóra volt vágva.


Hát igazából minden nap mostam, mert úgy tudtam jól beszaritani. Másnaposan már annyira nem volt jó.


Viszont ha újra meg akarod növeszteni, az nagyon macera.

2023. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Meg akarom majd növeszteni ha rendbe jön, de most muszáj addig levágatnom, mert már nem bírom, mindenhol a hajam tekereg
2023. júl. 3. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor nekem kellett hajhullás miatt levágatnom, inkább olyasmi fazont választottam, mint Kristen Stewartnak volt az Underwaterben. Így nem.okozott problémát a formázás sem, és annyira kényelmes meg jól is áll, hogy eszembe nem jutna már megnöveszteni.

[link]

2023. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. A rövid hajat minden reggel be kell állítani, hogy jól nézzen ki. Milyen hosszú most a hajad? Feltétlenül kell ennyire rövid fazon? Nem szeretnéd eladni a levágott copfot esetleg?
2023. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!