Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az a rövid haj, ami Audrey...

Az a rövid haj, ami Audrey Hepburnnek volt, jól áll egy kerek arcú lánynak?

Figyelt kérdés

Évek óta rövid hajam van már, és nagyon szeretem, csak most szeretnék egy kicsit más fazont, és most ez tetszik:

[link]

Azt tudom, hogy a hajat arcformához kell választani, és nekem kerek arcom van. Audrey-nak milyen arcformája volt? És az jól állna kerek archoz is?



2017. aug. 21. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Az ilyen rövid, precízen vágott hajak csakis tökéletes koponya-és arccsontozathoz illenek.


Válasz kicsit hosszabb fazont.

2017. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* válassz
2017. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
55%

Attol fugg mennyire kerek az arcod, es hogy amugy szep vagy-e. Ha szep az arcod es nem tul kerek, akkor nyugodtan, valaszd, ellenkezo esetben kerd ki a fodrasz tanacsat.

Audrynak amugy sziv alaku arca volt.

2017. aug. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vagy, ha tetszik adj neki egy esélyt!:)

úgyis visszanő..

2017. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert optikailag hosszabb lesz tőle a nyakad.
2019. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem CSAK az a lényeg hogy milyen az arcformád. Az is hogy mennyire van babaarcod. Egy teljesen pattanásos archoz nagyon nem áll jól ez a fazon. De te mire jutottál?
2019. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!