Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az amerikai fiúk/férfiak...

Az amerikai fiúk/férfiak miért nem borotválják a hónaljszőrüket? Mindenhol azt látom, pl filmekben, hogy kész dzsungel van a hónaljukban. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Hogyhogy egyáltalán nem terjedt el náluk a szőrtelenítés? Gondolom lent sem foglalkoznak vele. Kicsit undinak tartom őket emiatt. Legalább borostásra nyírnák :D

2023. júl. 6. 10:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
A csoroknak nem tellik borotvara…
2023. júl. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy 'viseli'a szőrzetét, ahogy akarja.


Én speciel csak nyáron borotválom le hetente a hónaljamat és a fanszőrömet, de télen hagyom megnőni.


Az osztálytársaim nagy része borotválja, de volt egy srác, aki sosem nyúlt hozzá, bundás volt a hónalja.


Szóval lehet, hogy a színész épp egy hónapja borotválta és azért szőrös, vagy simán nem foglalkozik vele. Magyarországon is nagyon sok férfinak szőrös a hónalja, elég egy strandon megnézni.

2023. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

12 én pont az ellentetjét látom strandon

Szinte alig látni szőrös hónaljú férfit

Osztálytársaim 100%-a borotválta

2023. júl. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13 Sokmindentől függhet a dolog. Én látom ilyen 13-16 éves srácoknál is, hogy szőrös a hónaljuk, de az ennél idősebbeknél is előfordul. Aztán egy-egy strand közössége nem lehet szignifikáns, hiszen az max párszáz ember.


Az osztálytársaimnál viszont nálam is a szőrtelen volt a preferáltabb.

2023. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Azért az amerikai filmekben se mindenkinek szőrös. Vannak pl tipikus karakterek akiknél szőrtelen, talán azért is mert jobban passzol hozzájuk. Kinézet, személyiség, önazonosság, stílus, sokfajta oka lehet. És ugyanez a szőrösre is igaz. Bár most hogy mondod, manapság tényleg mintha gyakoribb lenne az, akinek szőrös.

Szerintem jól van ez így. Meg aztán szerintem tud kifejezetten izgalmas sőt szexi is lenni a hónaljszőrzet! De ez főleg adott személytől és helyzettől is függ.

2023. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
8-as, hát nem tudom de megnéztem most jópárat és szőrös nekik. Vagy egy másik példa. Én sokáig Olaszországban éltem és ott alig akadt visszaemlékezve olyan fiú, aki borotválta volna a hónalját.
2023. júl. 12. 15:44
 17/20 anonim ***** válasza:

Most ahogy nézem a Szégyenteleneket a HBO Maxon, van, akinek az egyik évadban szőrös a mellkasa, hóanalja, a következő évadban meg látszik, hogy le lett borotválva. Szóval annyira nem releváns, hogy minden amerikainak szőrös.


Ha engem megnézel mondjuk novemberben, akkor jó szőrös a hónaljam, de most épp csak pár mm-es. Holnap meg leborotválom, akkor meg csupasz lesz

2023. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A borotválásnál sérül a hámréteg azért egészségtelen. Amúgy amerikai boxolók közül még én sem láttam olyat akinek borotválva lett volna
2023. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
hónaljkutya...
2023. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pár éve volt nagy divat Magyarorszagon, hogy minden ferfi borotvalta a honaljat es koztuk en is. De mar en se szedem le max csak nyaron.
2023. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!