Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös vagyok, mit...

Nagyon szőrös vagyok, mit tudok tenni ellene? (többi lent)

Figyelt kérdés
32/F vagyok. A hátam,mellkasom,lábam, seggem is nagyon szőrös. Olyan mint a dzsungel, szó szerint. Próbálkoztam már mindenféle borotvákkal,de hiába mert nem is vitte. Most mán nagyon zavar főleg nyáron. Nagyon gáz ez a sok szőr?

2014. okt. 15. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szőr a férfiakon szexi, le ne szedd. Nem 1-1 kósza szál az izgi, hanem ha bele lehet túrni.
2014. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a pozitív választ! Hát, rajtam van miben túrkálni bőven...:)
2014. okt. 15. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de seggszőrben túrni szerintem baromira ne m"szexi" xDDD. Bocs, de ez vááá xdd.


Nekem is lennt K.O. azt hagyom, a hátadat meg ha zavar, szeritnem gyantáztasd.

Mellkasomon nekem hülyén nő, ez zavar kcisit, de leszedetni soha, brrr...

2014. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hajnyíróval levágom nullásra,majd utána fürdéskor átborotválom. Szerintem úgy tökéletes,csak rendszeresen csinálni kell.
2014. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!