Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyrn izzadásgátló dezodort...

Milyrn izzadásgátló dezodort vegyek, ami valóban nem hagy nyomot a ruhán?

Figyelt kérdés

Én már annyi féle fajtát próbáltam, de mind valamilyen foltot hagy a ruhámon. Próbáltam golyósat, sprayt, stiftet, ennek megfelelően volt fehér por szerű, vizes jellegű ami nem tűnik el, sárga, és olajosnak tűnő folt is pl az old spice géltől?

Mindegy hogy férfi vagy női, szeretem az unisex illatokat is, csak ne legyen egyik színű felsőmön se folt.

Már kivagyok. Volt dove, rexona, old spice, fa, nivea, szóval még csak kisnyúllal nem kentem magam eddig szerintem 😅



2023. júl. 11. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Kristálydeo. Drogériákban lehet kapni. Egy rúd, amit be kell vizezni és úgy kell odakenni. Semmilyen foltot nem hagy. De nekem jó a Borotalco is. Abból a golyósat próbáltam. Van direkt olyan fajtája, ami nem okoz foltokat.
2023. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt a Müller sajátmárkást használom, már amikor véletlenül lehet kapni: [link]

Finom, friss illata van, tényleg nem hagy nyomot (szinte kizárólag fekete ruhákat hordok, így ez nálam is fontos szempont), csak sajnos többször van belőle készlethiány, mint ahányszor nincs.

2023. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!