Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fanszőrzet és bikini, nőtársai...

Fanszőrzet és bikini, nőtársaim, ti hogyan oldjátok meg manapság?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok más hogyan oldja meg. Idősebb nő vagyok, nem ismerkedős privátozós kérdésnek szánom.

2023. júl. 11. 10:28
A kérdező szavazást indított:
Nem foglalkozok vele, ha kilóg akkor kilóg
A bikini vonalat szőrtelenítem
Beljebb is, de marad szőr
Minden és teljesen szőrtelen
37 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Egy nő nem használ ilyen szavakat, hogy "nőtársaim". Te egy perverz férfi vagy aki nem sokat látott még életében olyat amiről kérdez.
2023. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nyert. Hűtsd le magad egy pohár jeges limonádéval! 😚
2023. júl. 11. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért de ebben a kérdésben mi a perverz?
2023. júl. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

#3 vannak perverz csávók az oldalon, főleg itt és a nők egészsége kategóriában, ahol nagyon átlátszó módon akarják lánynak kiadni magukat.

Aztán erre válaszul megjelentek a paranoiás nők, akik már minden kérdés mögé perverz csávókat látnak. Egy időben a nők egészsége témában pl. szétkaptak mindenkit aki betétről vagy tamponról kérdezett bármit, ha tök normálisan akkor is. Igaz, hogy előtte hónapokig kb naponta irogattak ki átlátszó perverz kérdéseket a témában. Ördögi kör 😁

2023. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
47%
Fúll szőrös odalent és büszke vagyok rá
2023. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nagyon sok,erős,nagy kiterjedésű szőrzetem van.Ha strandra megyek,előtte teljesen leborotválom,viszont ha itthon napozok vagy csak simán bikiniben vagyok,úgy nem zavar.
2023. aug. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!