Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Milyen volt életetek...

Lányok! Milyen volt életetek legdrasztikusabb hajvágása?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Milyen lett? Hogy élted át?

2023. júl. 14. 16:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Majdnem fenékig érőről lett váll fölé érő. Nyár miatt akartam. Nagyon nem tetszett, mert a haj súlyának elvesztése miatt mindkét irányban göndörödött ugyanabba az irányba, és tök hülyén nézett ki, míg meg nem nőtt egy kicsit
2023. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Fenékig érőből lett tar kopasz. Imádtam akkor is, és azóta is, már 2 éve rendszeresen borotválom a fejem. Egyelőre nem is tervezek ezen változtatni. 25L
2023. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Mindig hosszú hajam volt, nem mertem egy lépésben levágatni. Első körben a derékig érőből váll alattig érő lett, nem sokkal később vágattam tovább, most lépcsőzetes hosszúságú kb fül alattig és fül fölöttig érnek a hosszabb-rövidebb tincsek. Kicsit sajnálom a hosszú hajat, de jó érzés, hogy nincs akkora súlya, nem melegít annyira. Sokkal izgalmasabb is, hogy nem csak unalmasan lóg, hanem van valami fazonja. Sajnos nem annyival könnyebb kezelni, mint amennyire számítottam. Kell néha a változatosság. Még mindenképp kipróbálok néhány rövid és félhosszú fazont mielőtt visszanövesztem. Ha egyáltalán még visszanövesztem.
2023. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Fenékig érőből 20-25 centisre. Nagy megkönnyebbülés volt a fejemnek, és egyébként is muszáj volt vágni, mert olyan brutálisan szét volt égve a hajam, hogy nem segített volna rajta semmi más az ollón kívül.
2023. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

Lapockáig érőből pixie. Szoptatás alatt nagyon hullott a hajam. Mindenhonnan azt szedegettem, a gyerek keze is folyton tele volt hajcsomókkal.

Alapvetően szerettem a hosszú hajam, de ezt megelégeltem. Azért a fodrásznál rossz volt látni a gyönyörű fürtjeimet a padlón, pláne hogy a fodrász is ott édelgett nekem, hogy nem sajnálom-e. Nem lett rossz amúgy a hajam, de azért a hosszú jobban állt.

2023. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Derékig érőből lett vállig sem érő. Nem bántam meg, nekem így jobban tetszik.
2023. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Hátközépig érő, festett vörös hajam volt frufruval, amit géppel letoltam 5 mm-esre, és befestettem szőkére.

Életem legjobb frizuraváltása volt. Tavaly nyáron toltam le, és ma is ugyanilyen a hajam. Rájöttem, hogy mekkora ostobaság vesződni a hosszú hajjal.

Csajok, ne vesződjetek a hosszú hajjal! Higgyétek el, felesleges. Sokkal felszabadítóbb érzés nagyon rövid hajat viselni.

2023. júl. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Combig érő hajamat vágattuk le 2015 be ,mikor az egyik osztálytársam táborba rágót tett a hajamba. Abból lett derékig érő. Amit ma vágtattam le mell alá ér jelenleg. Lépcsőzetes mogyoró barna balayage.
2023. júl. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Ma megyek levágatni a kleopátrahajam 2 centis gépeltre, régóta ki akarom próbálni, milyen az ha géppel nyírják a hajam
2023. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
9: mesélj majd, milyen lett :)
2023. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!