Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Milyen volt életetek...

Lányok! Milyen volt életetek legdrasztikusabb hajvágása?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Milyen lett? Hogy élted át?

2023. júl. 14. 16:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
9 szívesen megnyírnálak ;)
2023. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
67%

Nekem göndör hajam van. Amikor elmentem a fodrászhoz,erősen a mellemig ért,és dús,sűrű volt.

Csak a végéből akartam vágatni pár cm-t.


Amikor hazajöttem,jóval váll fölé ért,és( mivel megritkította a hajam,ezért) jóval váll fölé ért.


Rosszul érintett,csúnyának éreztem magam,amíg meg nem nőtt újra.

2023. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy jártam, hogy elmentem egy fodrászhoz a hátközépig érő hajammal sima frissítő vágásra. "Természetesen" sokkal többet vágott belőle, mint kértem, alig ért tovább a vállamnál utána.

Nagyon elkeseredtem, valahogy semmilyennek éreztem magam azzal a hajhosszal, utáltam.

Másnap, "most már úgyis mindegy" alapon elmentem egy másik fodrászhoz, és mondtam neki, hogy nyírja le az egészet tüsire, legalább azt is kipróbálom, ha így alakult.

Érdekes módon az nagyon is bejött, ahogy megláttam magam az új, alig 2-3 centis frizurámmal, mintha újjászülettem volna :) nagyon szeretem, és azóta se növesztettem meg hosszabbra, inkább még rövidebb fazonokkal szoktam kísérletezni :)

2023. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

2 hónapja levágattam a derékig érő hajamat, és befestettem platinaszőkére, világosbarnáról. Oldalt és hátul 3 mm-esre van gépelve, a teteje pedig állig ér, és összekötve hordom.

Nagyon szeretem az új hajamat, sokkal könnyebb kezelni, mint a derékig érőt.

2023. júl. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
9-es vagyok, megtörtént a nagy nyírás, fodrász nyafogott h nem akarja letolni, de csak sikerült neki, egész jó lett, egyelőre marad ilyen :)
2023. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
Vállig érőből nullás 2 hete, tegnap óta pedig borotvált :) nagyon szeretem így :)
2023. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos nekem még nem volt meg ilyen de szeretnék.nagyon felizgat a gondolata és nagyon vágyom arra hogy valaki a hosszú hajamnak nekiessen egy nullás géppel és lenyírja a fejemet teljesen kopaszra és többször végigtolja a kopasz fejemen a nullás gépet durván hogy szinte fájjon és ne maradjon semennyi hajam.

Szoktam ilyen videókat nézni és nagyon felizgat.

De szerintem én nem merném soha lenyíratni.

2023. szept. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76%
Az exem soha nem engedte, hogy rövidebbre vágassam a derék alá érő hajam, pedig nagyon szenvedtem már tőle. Múlt héten szakítottunk, tegnapelőtt pedig elmentem a fodrászhoz, és tükörkopaszra borotváltattam a fejem. Nagyon, de nagyon csodálatos érzés így most nekem, egyet jelent a szabadsággal. 28N
2023. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18-as jól tetted! 🙂
2023. szept. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!