Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális ha kipattog az arcom...

Normális ha kipattog az arcom gyantázás után? Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Eddig a bajszom és szemöldököm mindig gyantáztam és soha semmi gond nem volt vele, lassan is nőtt vissza ezért úgy gondoltam hogy kipróbálom az arcomon is itt oldalt. Dm-ben kapható hideggyanta csíkokkal csináltam és jó is volt egy napig. Puha volt és nem volt semmi gond, raktam rá alo vera krémet utána. Aztán másnapra elkezdett piros lenni és kisebb kiütések jelentek meg rajta. Kenegettem tovább a krémmel de semmi, sőt egyre rosszabb lett. Már 3 napja csináltam de még mindig nagyon piros és kiütéses, olyan mintha pici pattanások lennének de mégsem azok. Van rá valami krém ami elmulasztja? Vagy menjek el kozmetikushoz? Előfordult már ez másokkal is?

2023. júl. 15. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván allergiás reakció. Mit takar az hogy kèt oldalt? A füled mellett vagy a két pofid gyantáztad? A lényeg ne vakard, nyomkodd.Vagy lehet ezt az aloe verás krémet nem bírja az arcod.de szerintem a gyanta a ludas
2023. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindkét helyen legyantáztam. Lehet allergiás reakció csak azt furcsállom hogy a bajszomnál és a szemöldökömnél sosem lesz ilyen pedig már évek óta gyantázom. Köszönöm a gyors választ
2023. júl. 15. 23:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen mert a bajszod meg a szemöldököd már hozzászokott a gyantázáshoz, az arcod meg nyilván nem ha ez az első alkalom.Söt az érzékenyebb rész :( Nekem is full szőrös az arcom meg szinte mindenkinek de nem gyantáznám le.Remélem minél hamarabb elmúlik ez a kiütéses reakció :(
2023. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!