Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékeket érdemes...

Milyen termékeket érdemes használtok pikkelysömör bőrre?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, hogy tusfürdő szappan, sampon, testápoló, bármi egyéb…

#pikkelysömör #pikkelysömörös #pikkelysömörös bőrre #Termékek bőrre #Termékek pikkelysömörre
2023. júl. 17. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Totes-Meersalz - Stolz Gmbh ezt is itthon vettem

Biyovis Aktív Balzsam - Herba Gold

Sea vaj

Sorion krém


Garancia nincs, hogy bármi használna, a pikkelysömör az olyan

2023. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem a konyokom pikkelysomoros. A babylove mellbimbokremmel kenem es a balea urea kezkremmel, egesz szep vele. Negativ kommentet nem kerek, a bimbokremmel azert kezdtem el kenni mert zavart, hogy a kocsiba a konyoklorol lehetne klonozni…
2023. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pikkelysömör ügyben nincs negatív komment. Ami valakinek használt, az használt. Volt orvos, aki disznózsírt ajánlott, mert épp az ő egyik betegének az használt. A 80-as években többen ajánlották azt, hogy egy kád víz, bele fél kiló konyhasó, és csendesen üldögélni benne.


Az utolsó mondatodat úgy érted, hogy a könyöklőn maradt egy fél kiló bőrpikkely? Felvilágosítalak, ez egy igen jó állapot, ahhoz képest, amit valaki írt, hogy a párja állandóan kislapáttal és söprűvel jár mögötte. :D

2023. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Mindjuk igazad van, van akinek ez jon be van akinek az! En meg olvastam azt is hogy zabpelyhet kell aztatni a furdovizbe :) lenne kad kiprobalnam.

Es igen… igy ertettem :D genyo egy dolog az tuti.

De ez a kombo bevalik. Leginkabb a bimbikrem, mert ugye az iszonyat zsiros :D

2023. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!