Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó lehet nekem ez az arctisztí...

Jó lehet nekem ez az arctisztító? Jó ötlet használni?

Figyelt kérdés

[link]


Mivel használok fényvédő krémet, így arra gondoltam , hogy ezzel jobb lenne este lemosni, jobban tisztít, mint a sima víz . (?)

Sminkelni csak ritkán szoktam amúgy.

Mit gondoltok?



2023. júl. 18. 10:43
A kérdező szavazást indított:
Használja arctisztítót
Felesleges
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A sima víz akkor sem elég, ha nem használsz fényvédőt (gondolom zuhanyozni és kezet mosni se sima vízzel szoktál). Igazából ha szimpatikus megveheted, de én nem adnék majdnem 5000 Ft-ot egy lemosóért. A Dermedic szindetjét viszont ajánlom, neked bevált, ez állagát tekintve átmenet az olajos és a gél állagú lemosó között, nagyon jól tisztít.
2023. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fényvédőt nem hogy egy, hanem 2 lemosóval lehet maradéktalanul eltávolítani, dupla arctisztítással. A lényege, hogy első lépésként egy olajos bázisú lemosót, vagy micellás vizet kell használni, második lépésben pedig egy vizes bázisút, amit te is írtál. Viszont az önmagában a fényvédőt nem fogja eltávolítani, hanem a maradékot, amit az első nem hozott le. A kettő együttesen tisztít maximálisan.

Szerintem első lemosónak nagyon jó a Garnier rózsaszín micellás vize. Én második lemosónak pedig a Cerave Hydrating Cleanser. Gazdaságosabb, mint amit te írtál, mert ebből a fél literes kerül kb. 5.000 ft-ba, ami vagy fél évig elegendő. Mind a kettő, amit írtam kíméletes a bőrrel, jók az összetevői. Amit te írtál, az is jó egyébként 2. lemosónak, csak szerintem drága.

2023. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó lehet, persze. De őszintén szólva szerintem pont arctisztítóból felesleges ilyen drágát venni mert nincs nagy minőségbeli külöbség.

[link]

Én ezt használom, teljesen jó. De biztos az is jó amit linkeltél, csak drága és egy arctisztító olyan nagy extrát azért nem tud tenni. Tisztít és csókolom.

2023. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!