Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor ki tudja ritkítani...

Epilátor ki tudja ritkítani annyira az intim területet, hogy szinte már csak pár szál nő?

Figyelt kérdés

Több éve epillátort használok lent puncinál és a lábaimon.

Lábon nő ugyanúgy, punci tájékon viszont pár szál szőr van csak.


Ez ennek a mellékhatása lehet? 22 éves vagyok.

Annyiból jó, hogy nagyon sima és nincs így begyulladt szőr sem, mint régebben, csak gondolkozok, ha egyszer fazonosra szeretném mert változik a gondolkodásom akkor gondolom nálam ez már nem működne.


2023. júl. 22. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen kiritkithatja, mert kihúzza tővistől az intimszőrzetet. Mellékhatása csak az esetben van, ha begyulladna a szőrtelenités helye annyira, hogy gennyesedés képződne.
2023. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Igen. De azért évek alatt visszanő, ha nem is ugyanolyan sűrűre.
2023. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ritkítja ki 50 év alatt sem, ha egészséges vagy.Csak lassabban nő a szőr, mivel tövestől téped ki, meg az új szőrikék kicsit gyengébbek.De ha hagynád, ugyanúgy kinőne.Próbáld ki, hogy fél évig nem szőrtelenítesz.Megfogod látni, hogy ugyanolyan a szőrzeted, mint előtte.
2023. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem a lábamon teljesen kikopott már, évekig epiláltam, ma már tök ritkán kel.
2023. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan epilálod, és rendszeresen átfutsz rajta az epilátorral, akkor úgy fogod látni, hogy ritkább, kevesebb a szőr, de igazából ez csak azért van, mert rendszeresen csinálod és nem hagyod, hogy teljesen visszanőjön. De ahogy előttem is írták, ha huzamosabb ideig nem szőrtelenítesz, akkor olyan lesz a szőr, mint régen.
2023. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, mostanában kb fèlévente kell epilálnom. Előtte kb hetente kellett.
2023. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit ritkít rajta, de ahogy abbahagyod, visszaszőrösödsz teljesen.
2023. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6 Én nem az utolsó vagyok, de akkor neked valami más bajod is lehet, ezt nem bántásból mondom.

Egészséges embereknek visszanő a szőrzete.

2023. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát én nem vettem észre, hogy eltűnne a szőr, 20 éve epilálom
2023. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bakker, huszon- harminc èvesen még nekem is visszanőtt. Lassan 50 éves koromra már kikopott. Szerencsére.
2023. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!