Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud hasonló színű...

Valaki tud hasonló színű festéket?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt befestettem a hajamat a live 15 mosásos festékével lilára. Nagyon tetszett. De sajnos tegnap belementem a balatonba es nem maradt belőle SEMMI 😭 Keresgéltem a neten de hasonló színű drogériás festéket se találtam. Valaki tud hasonló színű lilát?

2023. júl. 23. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy sima színező, nem festék. Azért jött ki a hajadból. Rendes festékből ilyen intenzív szín nem létezik, csak színező, mert nagyon káros a hajra. Menj fodrászhoz, ő tud neked ilyen színt festeni (drogériában nincs ilyen azért nem találtál).
2023. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ,,szinező”. És mivel tetszett ezért szeretném tartós festékre cserélni. A fodrászom nem vállalja máshoz meg nem megyek. És ez nem intenzív szín. Egy sima sötét lila. Viszont a palettenek es a garniernek egy árnyalattal vannak sötétebb lilái. Viszont az nekem már lehet túl sötét lesz mert alapból barna vagyok és nem szeretném szőkiteni a hajamat.
2023. júl. 23. 08:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha nem értem, de más fodrászhoz nem mész de magadnak meg befestenéd? Mi a különbség? (tényleg bocsi ha nem ez a helyzet de én így értettem)
2023. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez már szerintem már magánügy és a kérdésemhez semmi köze nincs.
2023. júl. 23. 09:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod
2023. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs tartós, színes festék.Akkor lehet tartósabb a színeződ, ha alá szőkítesz, de úgy is kopni fog.A szőkítést nem akarod, én meg nem is ajánlottam volna.Így ez van, hogy festefeted a szinezővel.Miért nem jó úgy?
2023. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azert nem jo mert 1 nap alatt lekopott :))
2023. júl. 23. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor sincs más megoldás.
2023. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
K.
2023. júl. 23. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!