Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epiláláskor mire figyeljek,hog...

Epiláláskor mire figyeljek,hogy ne legyen kiütéses,gyulladt a bőröm utána?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kismama vagyok,ezért úgy döntöttem,hogy a szőrtelenítő krémről váltok epilátorra. Az első használat után nagyon kipattogtam,kb 2 hét alatt múlt el a gyulladás, nagyon csúnya volt. Most eljött az idő,hogy újra kellene csinálni,de nagyon félek,hogy megint ugyanúgy fogok kinézni. :( Hogyan lehetne ezt elkerülni? Direkt olyan készüléket választottam, amit fürdés közben is lehet használni.

(Az alkar szőrtelenítéséről van szó.)

Köszönöm a segítséget!


2023. júl. 25. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2023. júl. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használj utána aloe Vera sprét. Megnyugtatja a bőrt.
2023. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legyen puha a borod (azzon picit vizben) es legyen feszes ott a bor ahol epilalod.

Illetve minden bor mas, szoval kelleni fog ido hogy hozzaszokjon.

Kipattogas meg sokmindentol lehet de ha utana bekened valami bornyugtatoval, pl aloe vera az ssgit. Csak zsiros kremet ne tegyel ra mert eltomiti a porusokat es nem tud gyogyulni

2023. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!