Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revox Mandulasav okozhat...

Revox Mandulasav okozhat pattanásokat?

Figyelt kérdés

Mivel olvastam hogy pattanásokra jó ez a termèk,

Ezèrt már használom kb 2hónapja.

Előtte volt pattanásom,de csak havi 1-2..

Heti 2-3szor használom azóta feltűnt h hetente pattogok ki,vagy az egyik elmúlik jön a másik.

Lehetek allergiásrá?



#Revox#szèrum#arcápolás#
2023. júl. 26. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírja a bőröd.Szerintem hagyd abba.Nekem kipattogott sima hialuronsavtól, vagy retintoltól így abbahagytam.Szerintem nem szereti a bőröd.Nem mindenkinek válik be ugyanaz csak mert a termék pattanásos bőrre való és nekem pattanásos a bőröm.
2023. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A pattanásokra nem a savazás a megoldás. Könnyen lehet, hogy allergiás vagy, de bármi más is lehet. Inkább ne erőltesd a hámlasztást és használj a bőrtípusodnak és bőrproblémádnak megfelelő termékeket.
2023. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Oké pl nem megoldás önmagában a " savazás" de a bőrnek szüksége van erre.Én tejsavval hámlasztok heti 2x.Az 5%al a 10%os erős szerintem kezdőknek. De egy tökéletes rutin része a hámlasztás ami segíthet ugyebár :) Én pl niát és azelaint is használok.
2023. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm..
2023. júl. 26. 17:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Szivesen, a mandulasav azthiszem olajosabb mint a többi sav eltömiti a pórust lehet ez a gond passz.Próbáld ki a tejsavat.The ordinary lactic acid 5%ot használom pattis börre. Am hány naponta használod ezt a mandulasavat hetente? Fokozatosan kell először kezd el heti 1x majd a második héten heti 2x.n
2023. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es: egyáltalán nem kellene, hogy része legyen egy rutinnak a hámlasztó. Sokakat egyáltalán nem érdekel, hogy nem is való nekik, csak azért használják mert a kedvenc influ (aki egyáltalán nem ért hozzá) azt mondja, hogy kell mindenkinek. Akinek azok a bőrtípusok, hogy normál, száraz, zsíros, kombinált, az egyáltalán nem ért a bőrápoláshoz. Innen a legkönnyebb ezt megtudni.
2023. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
1 és 5 ös vagyok.Én használom a hámlasztót.Használtam a pirosat a 30%ost is mert nagy hipe volt kipróbáltam köszönöm nem föleg nyáron nem.Jobb hámlasztani mint bőrradirozni ami mikrosérüléseket okoz meg egyebek.
2023. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mikor elkezdtem használni akkor csak is heti 1x használtam..kb 2hónapja már hogy használom.

Most heti 3-szor 3naponta.

Azèrt döntöttem ennèl mert tudomásom szerint ez a leggyengèbb hámlasztó.

De akkor jobb lesz inkább megválni tőle..köszönöm a segítsèget..

2023. júl. 26. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat, persze. Nekem is voltak tőle, meg a retinoltól, meg a niacinamidtól, meg az azelaint ól... Túl van tolva ez az 1000 terméket használj, lehetőleg 5 különféle savat és akkor szép leszel. Lemosó, hidratáló, fényvédő. Elég.
2023. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hámlasztó helyett tökéletes az enzimes peeling. Azzal nem lehet akkora kárt okozni és nem kell azon agyalni, hogy mivel lehet és nem lehet használni. És ahogy a 9-es is írta, a kevesebb néha több. Nem tudom ki találta jó ötletnek, hogy külön szedje a hatóanyagokat, hogy mindenkinek 100 lépéses rutint kelljen használni, hogy valamit elérjen vele. Nyilván termékenként nem 500 Ft-ért... Normális, professzionális, magas hatóanyagtartalmú termékeknél ezt ki lehet váltani egy jó krémmel is.
2023. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!