Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznak mennyi borravalót...

Fodrásznak mennyi borravalót szoktatok adni?

Figyelt kérdés
Ma szép munkát végzett a csajszi ezért nem tejeltem keveset, na meg na a csaj is jól nézett ki ezért egy ezrest adtam, de amúgy csak 500 at szoktam + 5 ezerert vágják, szóval azért na :P ti mennyit tejeltek?

#Fodrász, birkanyírás, borravaló, mennyit tejelsz tejelés csaj #Jó segg, finom illat rám ülhetett volna, együtt nemzettuk volna #A kis Gilgameseket
2023. júl. 26. 18:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En mar olyan regen voltam fodrasznal hogy akkor meg csak 800 ft volt a hajvagas. Neha adtam 200-at de a legtobbszor nem jattoltam. A fodrasz altalaban sajat maga szabja az arakat, ha tobb penz kell neki akkor arat emel. Azokban a szalonokban ahol egyseges az ar es kulon kasszanal fizetsz, ott a fodrasz alkalmazott, szoval nem o szabja az arakat, igy neki jol jon egy kis jatt.
2023. aug. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!