Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, ha a hosszú hajamat...

Igaz, ha a hosszú hajamat egyszer levágatom rövidre, soha többé nem fog ugyanolyan hosszúra megnőni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
NEM...a hajad meg tud nőni, max Te leszel türelmetlen, és levágatod hamarabb, minthogy ugyanolyan szosszúra megnőne...azok az anyukák szoktak ilyet mondani, akik nem akarják, h a kislányuk levágassa a haját, mert az olyan aranyos...csak azt nem látják be, h a gyerek esetleg utálja a hosszú hajat, mert sok nyűggel jár...
2010. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez nem igaz. Ez nem függ ettől. Sőt ha vágatod a hajad, akkor jobban nő. Szóval szerintem simán megnő ugyanakkorára:)
2010. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Az elsőnek igaza van, de a második nagyot téved...semmi köze a hajvágásnak, és a haj növekedésének egymáshoz. Attól mert a végét levágod, a tövével nem csinálsz semmit, tehát nem fog gyorsabban nőni.ennyi erővel a túlszőkített hajat fesd vissza az eredeti színére, és meggyógyul...(bár ezt egy ismerősöm tényleg elhiszi)
2010. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Vissza nőhet még ugyanolyan hosszúra, és ha vágatod gyorsabban nő mert ha törött a haj vége az már nem fog nőni csak törni és törni...
2010. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
utolsónak: az egészséges haj VÉGE sem fog nőni, mert a haj a TÖVÉNÉL nő...
2010. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Ebben a formában így nem igaz. Viszont ha levágatod mondjuk a fenékig érő hajad vállig érőre, akkor egy idő után ott is elkezd törni a vége. Akkor vágni kell valamennyit, hogy ne törjön. Utána megint elhasználódik, megint kicsit vágni kell. Ezért van, hogy sokan nem megfelelően ápolják a hajukat, emiatt 2 havonta fodrászhoz kell járniuk és mindig levág annyit, amennyit nőtt. Csak akkor tudod visszanöveszteni, ha tökéletesen ápolod, hogy egyáltalán ne törjön és ne kelljen szinte sosem vágni (majdnem lehetetlen egy hosszabb hajnál). Én biztos nem vágatnám le a hajamat, legfeljebb derékig érőre, de még az is túl rövid lenne nekem.
2010. okt. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Vágatnod kell mindenképp ha törött, igaz hogy a haj a tövénél nő de ha törött vissza törik így nem lesz hosszabb és még csúnya is:S Nekem is hosszú a hajam 4-5 hónaponta járok fodrászhoz mindig meglepődik hogy sosem törött a hajam mert ápolom rendesen. Szóval vágasd le a végét de ha nem akarsz rövidet tényleg csak a végét a törött részt!:)
2010. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha ügyes a fodrász akkor csak annyit vág (már amennyiben megteheti)amennyit muszáj, és nem annyit amennyit nött.

Nekem is igy van manapság, ugy 4-5-6 havonta vágunk belölle attol függöen h. kell-e, és csak annyit ami elengedhetetlen.

Pl. nött 5 cm-t, levág 2-öt és marad a hosszábol + egészséges a vége is.

Lassan de biztosan nö a hossza!


A megfelelö ápolás nagyon fontos!

Sajnos azt a terméket ami nekem a legjobban bevállt megszüntették- dm-es Profiwell termékcsalád.

Mig azt használtam egyáltalán nem tört, nem zsirosodott és nem korpásodott a hajam.Szép fényes, erös, rugalmas volt. Utána probálkoztam sokmindennel, most már kb. másfél éve a gliss kurt használom,jonak jo,de 2 naponta mosnom kell mert nagyon zsiros.


Ja!! Egéyl kölesgolyot, az jot tesz, és ha nem muszáj ne hajszáritozd!

2010. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
ha a fejeddel együtt vágod, vágatod, akkor igaz:-)))))
2010. okt. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
visszanőőőő!!!!Még hosszabra is!én levágtam rövidre(nem olyan nagyon4)és megnőtt 20 centivel hosszabra még annál is amikor az elött volt!!!!!!:)úgyhogy nem kell félni!:)csak azért kell vágni a hajat hogy ,,levegőt kapjon"!mert ha nem kap levegőt akkor lassabban nőőőő!:)
2010. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!