Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehet h 3 év után ugyanolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet h 3 év után ugyanolyan erősen szerelmes legyek belé? Hosszú lesz, szóval bocsi :/

Figyelt kérdés

3 éve egy táborban megismerkedtem egy sráccal :) iszonyatosan belészerettem...a táborban sátorokban kellett aludni, és én egyedül aludtam és már az 1. este átjött hozzám, és egész este beszélgettünk...és csak a végén csókolt meg és olyan jó volt. én előtte még soha nem voltam igazán szerelmes, de akkor olyan erősen éreztem azt h soha nem akarom h vége legyen. 9 napos volt a tábor és nagyon sokat voltunk együtt. mint kiderült kb 4 csajjal kavart a táborban rajtam kívül de nem érdekelt, mert amikor velem volt, akkor tudtam h egész estevelem lesz ésnem azokkal a csajokkal :) :/ Ő győrben lakik én pedig gödöllőn, szóval esélyünk nem voltahhoz h tartós kapcsolat legyen, meg én nem is hiszek a távkapcsolatban... de amikor a tábornak vége lett és mentünk hazafele a kocsival ( a bnőm szülei vittek haza ) a bnőm szülei egész úton csak azt kérdezgették h miért sírok... kb 3 vagy 4 órás volt az út és én végig zokogtam... amikor hazaértem anyunak nagyjából elmeséltem h mi volt a táborban, de még akkor sem bírtam abbahagyni a sírást...több mint fél évig sírva aludtam el, és a mai napig nincs olyan nap h ne gondolnék rá...és most pénteken meg szombaton volt egy rendezvény ahol apunak besegítettem a büfében, és megjelent Ő. Már mondogatták egy pár hete h ő is ottlesz de én nem hittem el. Nagyon féltem h mit fog hozzám szólni, h látni fogja e h megváltoztam, meg az ehhez hasonlókon aggódtam. de amikor megláttam és köszönt nekem én nem bírtam abbahagyni a mosolygást...pont olyan volt mint 3 éve a táborban... és már rögtön pénteken ahogy kettesben maradtunk megcsókolt és olyan jó volt... és ma megint elment, és tudom hmegint nem fogom látni nagyon sokáig, és belehalok h ha csak belegondolok abbah mással van...és megígértem a szüleimnek h nem fogok megint újult erővel beleszeretni, de ezt nem is tudtam volna megcsinálni, mivel már eleve szerettem. nagyon hiányzik már most, és nem tudom h mit csináljak...eleve nem tudom, h ez normális-e, mert én nem bírom elviselni ezta fájdalmat... amikor ma elment majdnem elbőgtem magam előtte, de visszafolytottam és csak fél órával később zokogtam :(

szerintetek mit csináljak??? nagyon rosszul érzem magam


2011. aug. 28. 01:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Reklám:
2011. aug. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
szerintem keress mást de nagyon gyorsan..te nem szerelmes vagy hanem mániákusan rajongassz érte...elég durva...bár én a helyedben fognám magam és lefeküdnél vele ,hátha akkor elmúlik...
2011. aug. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

4 csajjal kavart, tudtál erről és mégis bedőltél neki?

Hát ez elég nagy butaság volt.


Arra mindenesetre jó lesz, hogy megtanuld, előbb szépen megismerjük azt akibe bele tudnánk szeretni, és csak akkor engedjük szabadjára az érzelmeinket, amikor már tudjuk, hogy megérdemli.


Szükség van ezekre a félig plátói szerelmekre is, rájön az ember, hogy a saját szívét csak ő őrizheti meg, más úgyse fog rá vigyázni.


"Minden féltett dolognál jobban őrizd meg a te szívedet, mert abból indul ki minden élet."

2011. aug. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ha ez vigasztal,velem is ez van,nem vagy egyedül :(((
2011. aug. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok.és tényleg mintha magamat látnám,tudom,nagyon rossz,nem tudom mit kell tenni,én is szét vagyok esve,talán próbálj meg násokkal ismerkedni,próbáld meg elfelejteni,bár tudom,nem akarod :(((
2011. aug. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

csak az a szar h most ugyanott tartok mint 3 éve és nem érzem h bármit is haladtam volna előre...

én nem vagy mániákus egyszerűen csak szeretem és nem érdekel h ha más csajokat megcsókol, mert tudom, h mellettem adja csak önmagát.... a szex semmin nem javítana, inkább csak rontana a helyzeten, mivel mégjobban kötődnék hozzá.... :((( hihetetlen h nincs kiút ebből az egészből...

2011. aug. 28. 02:53
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Te szánalmasan buta vagy, ne haragudj. Az a fajta nő vagy, akit soha egy férfi se fog becsülni, pont azért mert eltűröd, hogy melletted más nője is legyen és hagyod magad szédíteni.
2011. aug. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
engem nem kell h sok férfi megbecsüljön...nekem az kell h ő becsüljön meg, és tudom h soha nem fogom ezt elérni, de nem tehetek róla...nem tudom azt mondani h mostantól nem szeretem azt csá... én nem vagyok az a típus :(((
2011. aug. 28. 22:21
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok az a típus. Ha megszeretek valakit, szeretem bármit tesz is. Nagyon nehezen múlik el belőlem a szerelem. De attól még nem hagyom magam hülyére venni. Engem is hülyített már fiú, de amikor rájöttem hogy rajtam kívül még más ajtón is kopogtat egyszerre, soha többé nem álltam vele szóba. És nehogy azt hidd, hogy olyan könnyű volt. De szorult belém némi büszkeség, no meg lábtörlő sem akartam lenni. Ha egy fiút szeretek, de az mást szeret, akkor ha nem jön össze neki a másik, hozzám ne jöjjön vígasztalódni. Érted, én ennyire tartom magam. Szeretni szeretem továbbra is. De nem hagyom magam hülyíteni.
2011. aug. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
és közben elhajtottad a nálad próbálkozó összes szerencsétlent miatta ?
2011. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!