Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljátok a szőrtelenít...

Hogy csináljátok a szőrtelenítést? -> kapcsolatban

Figyelt kérdés
Na szóval....az a helyzet, hogy most van barátom először. Gyantázom a lábam, de ugye utána meg kell várni, mire megint kinő. Ti Hogy csináljátok? Addig általában nem vagytok "együtt" a párotokkal? Vagy ez nem akadály? Nem gáz?
2010. okt. 14. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret akkor nem gáz, de megértem ha nem szeretnéd hogy így simogasson vagy lásson.:P Én szőrnövekedés elleni testápolót használok, viszont én borotválom, mert az bármikor gyorsan megvan.
2010. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én mondjuk megkérdeztem h nem zavarja e. mmint amikor nagyon hulla fáradt voltam leszedni. Egyébként epilálom, eddig 2-3-4 hetente, most azért ha nagyon sok időm van, hetente nekiesek. és így azért nagyon kevés van csak. :)

de egyébként ha tényeg szeret, nem zavarja. Legalábbis nálunk így volt :)

2010. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én páromat nem zavarja. Engem előbb kezd el idegesíteni, amikor várom hogy nőjön. Egyáltalán ne érezd kellemetlennek. Az epilálásnak ez a módja, nem tudsz vele mit csinálni. :)

20L

2010. okt. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az én (ex)barátomat sem zavarta :)

Sőt, ha nyávogtam neki, h így meg úgy szőrös vagyok, és így fúj, ne lásson/érintsen, akkor fel volt háborodva, h tiszta lökött vagyok, nézzem csak meg ő lábát, mert az szőrös. Az enyém szerinte még csak pihe sem volt. :)


Én is epilálom (a lábamon), és nekem is nagyon ritka. Na meg szőke is vagyok... :)


De amúgy normális embert szerintem sem zavar annyira :)

Na meg, természetes dolog, h szőr nő rajtad!

2010. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!