Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van úgy lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baits kérdése:

Miért van úgy lányok, hogy egy kapcsolatban ha hosszabb ideje vagytok akkor elfelejtitek szörtelenítést amit gyakrabban akár idézőjelben naponta csináltatok?

Figyelt kérdés
Sajnos a párom ilyen 7 éve vagyunk együtt. és mindent megadok neki, de elfelejti, hogy hiába erős a libidóm nekem ettől elmegy a kedvem :(
2010. nov. 22. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Azt gondolják, hogy a párjuk már szőrösen is elfogadja őket. Külön vicces, hogy ha nyáron kimennek valahova, akkor szőrtelenítik a lábukat, tehát az fontos, hogy idegen pasik mit gondolnak, de hogy a saját párjuk mit lát az mindegy. Ilyennel már én is találkoztam, még meg is magyarázta mindig, hogy "vagyunk már olyan régóta együtt, hogy ne kelljen mindig szépnek lennem".
2010. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Te is naponta szőrteleníted magad mindenütt? Mindig minden pillanatban frissen borotvált a nemi szerved? Ha nem, akkor nem jogos a felvetés.


A puncit tisztességesen leborotválni kb. negyed órás mutatvány. Nekem sincs ehhez kedvem minden nap, csak hetente egyszer.


Beszélj vele esetleg, hátha nem tudja, hogy ennyire betegesen finnyás vagy a borostára.


26/N

2010. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz, de akkor jobb ha tudod ezt én is igy gondolom.

Én "napra" kész vagyok pont ezért mert ahogy irtad azt várom el amit adok. és én ezt mindig figyelemmel tartom. nem arról van szó ha kicsit borostás vagy ahogy irtad, Te jutalmazod a párod a hetente alkalmommal. hanem amikor már 1-2 hónap is eltelik és noszogatni kell :( értesz? :(

2010. nov. 22. 15:58
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja, értem, az 1-2 hónap az már tényleg gáz... :(((( Azt hittem, már a kis borostától is kifutsz a világból. :)


Továbbra is azt mondom, ülj le és próbáld megértetni vele, hogy ez neked milyen fontos. Mi is pont 7 éve vagyunk amúgy együtt és nagyon fontos, hogy tudjatok kompromisszumot kötni mindenféle ügyekben, ebben is.


Próbáltál már beszélni vele? Hogy reagál, ha jelzed, hogy nem örülsz? Elzárkózik? Megsértődik? Megígéri, hogy ezután jobban odafigyel?


26/N

2010. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Egyszerű hanyagság.

Úgy gondolja eleget küzdött érted nem kell semmit tennie csak hátra dőlni és kész.Nem ő az egyetlen.De szerintem ha ezt megbeszélitek meg fogja érteni.

Sok sikert.

2010. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sajnos igen megsértődik és megigéri amiből persze nem lesz semmi.

és egy iső után már mivel tudom mi lesz a vége a beszélgetésknek már nincs is kedvem.

egy időben megcsináltam neki én is. de mindig attól fél megvágom pedig az én kezemben nap mint nap van borotva. de mondtam vannak ilyen krémek amik erre vannak de semmi :( nagyon rossz helyzet :(

2010. nov. 22. 16:11
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
uh, ez kínos. sajnállak
2010. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

előző vok.

figyu, ha semmiből se ért, akkor te se borotválkozz. ha vele vagy, ne moss fogat, ne moss hajat.

gondolom neked is kényelmetlen lesz, de ebből majd csak-csak megérti, mire célzol.

2010. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
próbáltam :) igen egy haverom is ezt ajánlotta de nem bírom ki. nálam ez annyir alap! szerintem manapság már az hogy nincs hónalj kutya és az intim dolgok is fazonírozva vannak az a pasiknál is normális dolog. én nem bírom a préééémet .(
2010. nov. 22. 16:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel majdnem minden nap találkozok a párommal, nem tudok mindig teljesen sima lenni, mert kipattognék, de 3 naponta azért igyekszem szőrteleníteni. Nekem is jobb így, és nem szeretném ha emiatt nem kívánna, stb. Nálunk fordított a helyzet, ő az aki nem mos gyakran hajat, nem borotválkozik (sehol) , korpás a haja, reggelente nem mos fogat. Szóval nem csak a lányokra igaz ez, teljesen emberfüggő.
2010. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!