Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a f… van az, hogy a szám...

Vmsgy.Evi kérdése:

Mi a f… van az, hogy a szám kivan repedve évek óta?!!! Nagyon idegesítő már. Tényleg évek óta küzdök vele!! És felcsesz!! Esküszöm nincs olyan krém/szőllőzsír amit ne probáltam volna. De semmit sem segítettek (?)

Figyelt kérdés

Probáltam már gyógyszertárból vásárolt szőllőzsírokat, nem segített egyiksem!

Probáltam a Labello összes fajtáját az sem!!

Használtam Waselin-t/használtam körömvirág krémet/használtam kamillát/aloeverát.

És ezekközűl egyik sem segített!😭

Tényleg már sírnu tudnek mert annyira zavaró! Sose használtam rúzst. Max regebben de attól ez nem lehet. Ugyan is nem egy ismerősöm van aki évek óta rúzsozza magát. Még is gyönyörűek az ajkai😭

Száj ceruzàt szoktam haasznalni, de csak a szam szelet huzom meg.

Szerintetek mi a francot kezdjek a szammal? Vagjam le? Mert ahoz lenne kedvem!! Vagy a borgyogyasz tudna ezen segiteni?



2023. aug. 4. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Immunrendszer probléma lehet.
2023. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány, nem elegendő folyadékbevitel
2023. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bakteriális fertözés. Nekem is száraz évek óta, mióta bakteriális fertözésem van. A baj, hogy egyik felírt antibiotikum se írtotta ki a baktériumokat, amik azóta is tovább eszik a testem, az orvosok meg nem foglalkoznak vele.
2023. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Szedsz rendszeresen bármilyen gyógyszert? Vérképed milyen? Nincs valamilyen vitamin/ásványianyag hiányod?

Egyéb problémád van?

2023. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A labellónak pár fajtája elvileg szárító hatású lehet.

Egyébként én is arra gondoltam, mint az egyik előző hozzászóló, hogy talán nem iszol eleget

2023. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok dolog miatt lehetséges. Kevés folyadék, hormonális változás is lehet, még vitamin hiány is lehet , esetleg baktériumok,úgy ahogy az előző válaszolok is írták. Millió ok lehet rá. Érdemes ezt az orvosnak jelezni és hátha tudd erre valami féle megoldást
2023. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Carmex-et próbáltad? Nekem semmi más nem vált be.
2023. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hosszúhajú ***** válasza:
ezért hagytam el az ajakír használatot. doki azt mondta hosszú távon épp hogy nem jó. egyszerű tégelyes dove krémmel bekenem az arcom és a szám is. este jó vastagon, és úgy alszom el. éjjel e nélkül kiszárad. valami azt súgja hogy éjjelre nem szoktad bekenni. pedig akkor kell rá igazán. a krémet lehet jó vastagon tenni, az ajakírt nem. a dove bejött.
2023. aug. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!