Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen az én hajam? (Bővebben...

Milyen az én hajam? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy olyan problémám a hajammal hogy semmivel nem áll be a megfelelő helyzetbe ahogy én szeretném..

szeretnék valami stílusos hajat csinálni magamnak de semmi nem jött be..száraz a hajam,nem mondanám göndörnek inkább hullámosnak (Lehet ez miatt van?) Mikor megmosom és megszárítom akkor gyorsan be tudom állítani olyanra amilyenre szeretném de rá 2 percre már megint összevissza áll.. valaki valami tippet légyszi mert ez már idegesítő..



2019. szept. 29. 11:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Wax,Hajzselé.. semmi nem jött be.
2019. szept. 29. 11:30
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Néhány részletet még megadhatnál, hogy a válaszolók pontosabb választ tudjanak adni.


Milyen hosszúságú a hajad?

Mivel mosod?

Mi a cél, azaz: milyenre szeretnéd beállítani a hajat, milyen stílusú frizurát szeretnél készíteni? (Egy kép is segíthetne.)

Miket használtál eddig?

2019. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ilyesmi hajat szeretnék: [link]


Ilyesmi hajam van: [link]


Minden fajta samponnal mostam már..

Mindenféle haj állító cuccot próbáltam.. de csak lefelé áll nem akar felfelé mint az első képen láthatón.

2019. szept. 29. 14:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány cm-es a hajad most? Csak egy ötlet: elképzelhető az, hogy kicsit hosszabb, mint a képen látható? Amennyiben igen, úgy nehezebb lehet beállítani. Próbáltad már úgy, hogy kicsit rövidebb legyen? Olyan hajméret is van, ami minimális "rádolgozással" felfele áll.

Esetleg próbáld kicsit rövidebbre vágatni felül. Vagy így is próbáltad már?

Olyasmi állagú lehet a hajam, amilyen neked is; erőteljesen hullámos, de nem göndör a hajam és inkább kicsit száraz, mint normál, de ettől függetlenül feláll a hajam, ha rövidebb, de egy bizonyos hosszúságnál már lelapul.

Az viszont biztos, hogy más a kezelhetősége, mint a normál-egyenes hajé...

2019. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!