Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arc borotválása nőknek?

Arc borotválása nőknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval szerintetek mennyire jó ötlet hogy elkezdtem az arcom borotvalni nagyon nagyon sok pihe szőrszál van és látszik is. Elvileg ugye nem lesz sötétebb vagy erősebb ez mennyire igaz?

2023. aug. 8. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Gyantázd, attól gyengül a szőr
2023. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Legnagyobb hülyeség a borotva. Gyantázd le, amikor még kis vékony szálú, akkor nem is fájdalmas.
2023. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Semmiképp se boeitváld. Amikor visszano, viszket, szur.

Es egy ido utan olyan szurkes-zoldes lesz mint a ferfiak arca akik borotvaljak

2023. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Én is borotválom,nekem nem viszket és a színe sem változott.Érezni valóban lehet amikor nő vissza,de ez más módszernél sincs másképp
2023. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Epilator.
2023. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hosszúhajú ***** válasza:
hu apám ismerőse csinált ilyet, úgy kb 10-15 év múlva rendesen durva érdes férfias tapintású lett a bőre. ha kilóg pár szőrszál az szemöldökcsipesszel szedd ki. a fehéres pihe meg tök természetes. ha felnőttként is finom tapintású bőrre vágysz, akkor csak a durva szálakat távolítsd el csipesszel, a többit ne b..sztasd, mert nem tudod visszacsinálni.
2023. aug. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez azért fura,mert mostanában mindenki,mindenhol azt írja,hogy NEM erősödik. Ha viszont egy nő az arc borotválásról érdeklődik,rögtön az van,hogy idővel erősebb,durva tapintású,stb lesz. Akkor most hogy van ez,erősödik,vagy sem?
2023. aug. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hosszúhajú ***** válasza:

7. attól is függ hol és mit borotválsz. ha csak pelyheket az arcodról az más. az arcbőr finomabb.

kérdező egyébként amit írtam az nemcsak borotvára érvényes, ha bármiféle leszedésre, akármire..

2023. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!