Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy jó minőségű...

Mennyibe kerül egy jó minőségű csatos póthaj?

Figyelt kérdés
Majdnem derékig érő festett sötétbarna hajam van, de nagyon töredezett. Le szeretném vágatni vállig érőre, hogy újranőjön, de utálom a rövid hajat. Lehetséges évekig ugyanazt a csatos póthajat használni amíg meg nem nő? Mit ajánlanátok, hol vegyem? Kb 55-60 centis kéne, akkora most a hajam.
2010. okt. 15. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sötétbarna a hajad, nekem van eladó 50cm-is fekete 100g-os(egész fejre elég, durván dús), valódi teljesen új valódi európai csatos hajam...csak felpróbáltam, de nem lett jó!
2010. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresgélj ilyen fodrászkellékeseknél. Lehet kapni szintetikust, és természetest is. Ha rám hallgatsz, akkor természetest veszel, mert a szintetikus nagyon hamar roncsolódik. Viszont, a természetes hajat jobban kell ápolnod, és több lehetőséged is van vele(festés és vasalás/göndörités pl). Ha Budapesten laksz, vagy közel, akkor nézd meg a 4es6os vonalán aaa azt hiszem Veselényi utcánál van egy hajas/fodrászkellékes bolt, ahol árulnak elég nagy választékban póthajakat.
2010. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs annak a boltnak valami honlapja? Vagy vmi árlista? Pesti vagyok, de sajnos fekvőgipsszel fekszem itthon, így nem tudok odamenni. :(
2010. okt. 16. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!