Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez jó minőségű póthaj, érdemes...

Ez jó minőségű póthaj, érdemes megrendelni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 9. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hogy jó-e de az ebay-en feleennyiért van ugyanez (postaköltséggel együtt számítva).
2010. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia.Én rendeltem már iylen hajat csak teszveszről 21ezerért...1 hónapig volt szép,utána összeállt,ha göndörítettem 10percig maradt meg,seprüs lett..:S Azt mondják az ázsiai haj nem a legjobb.Nekem ráadásul az a felcsatolhatos volt,amit akkor hortdam amikor akartam..milett volna ha fellvarratom..1 hét..?:S
2010. márc. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

www.afroline.hu


itt megbízható hajak vannak...

2010. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi utolsó,de nincs pénz azért ilyen drága hajakra :)
2010. márc. 10. 17:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Van ott a futura haj és az 5000ft az 60cm.

Nem drága,próbára teljesen megéri és kb 1-2hónapig viselheted is.

Amit vaterán néztél az sem olcsó,és kitudja milyen,annyiért már az afroban is vehetsz indiait vagy ázsiait kb.


De te tudod,látatlanban én nem vennék.

2010. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. a futura haj mű nem? az ilyen hajakon azt mondják nagyon látszik hogy mű.
2010. márc. 11. 15:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy ezen nem látszik,több ismerősöm próbálta már.

Ha gondolod,szerintem megér annyit,hogy elmenj megnézni.

Én is legközelebb csak azt fogok venni,mert az európai is max 1évig bírja 60ezerért ez meg egy szett 5000 akkor 1évre is még olcsóbb és tényleg nagyon jó!


Fodrász vagyok amúgy tehát kicsit konyítok hozzá,mert foglalkoztam pár póthajjal.

Legjobb hogyha veszel hozzá kis tressz csattot és azzal fel tudod csattolni magadnak is és éjjelre le is tudod venni,mert ám aludni is macera egy póthajjal.

Én már minden vendégemnek is ezt ajánlom,mert kipróbálhatja milyen is a póthajjal élni.

Kár azért több ezret belefektetni.


Remélem tudtam segíteni és tudsz dönteni,bárhogy is döntesz szeretni fogod sztem mert én már alig várom,hogy ujra legyen.

2010. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A futura haj tényleg nagyon jó nekem is volt.Alig hullik,kevésbé gubancolódik,mint az ázsiai vagy az indiai.Igen nekem az európai bírta kb.fél évig.Nem hullott,nem gubancosodott,de letört a fele.Annyi van a futurahajnál,hogy ha sprőd vagy csúnya lesz csak kivasalod és hipp-hopp már is újra csillogó hajad lesz.Ha göndöríted addig benne marad míg ki nem vasalod.ha megmosod göndören akkor sem egyenesedik ki.Nagyon jól formázható.Én imádtam.
2010. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

embeeer :D meggyőztetek rendelek futura hajat :D

És tuti tényleg nem látszik rajta hogy mű?

Mert pl. vettem még régebben a fodrászkellékes üzletben két színes tincset, valami szintetikus műanyag vagy nem tudom,és 2X kivasaltam, úgy összeállt,meg folyton hullott a csattról...

2010. márc. 12. 14:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nem látszik,hogy mű,ez nagyon nagyon új technika.Ezért is FUTURA!:D


Majd számolj be hogy mit szólsz amikor meglesz;)

2010. márc. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!